Wpis z mikrobloga

Kilka ciekawostek z wczorajszego meczu:

Roura po meczu: "Mascherano zagrał, ponieważ ma lepsze długie podanie [niż Puyol], dzięki czemu mogliśmy łatwiej przerzucić grę na skrzydła. Villa w środku, by dać Messiemu przestrzeń". A więc nie drobny uraz kapitana, jak czytałem przed meczem.

Busquets miał wczoraj 13 przechwytów i był jedynym piłkarzem Barcelony, który nie stracił piłki ani razu. Muszę powiedzieć, że oglądałem wczoraj jego grę wręcz z niedowierzaniem. Król.

Xavi (91) i Busquets (77) zagrali wczoraj więcej udanych podań (168) na połowie przeciwnika niż cały Milan (109).

113 - Xavi zagrał wczoraj w całym meczu 113 podań, z czego jedynie dwa były niecelne. Precyzja.

W pierwszej połowie piłka znajdowała się na połowie Milanu przez 72% czasu.

Barcelona jest pierwszą drużyną w historii Ligi Mistrzów, która osiągnęła granicę 100 goli strzelonych w fazie pucharowej.

Najwięcej bramek w tej fazie CL: Messi 27, Ronaldo 22, Raul 18, Szewczenko 18.

W tym sezonie Iniesta ma już na koncie 20 asyst. 18 zagranych w barwach Barcelony i 2 w reprezentacji.

#pilkanozna #fcbarcelona #championsleague
  • 3
@stekelenburg2: Nie no, poza tym jednym błędem (choć jakże brzemienny mógł być w skutki) grał dobrze, a trzecia bramka to po jego świetnym przechwycie.

Swoją drogą, analiza od Zonal Marking pojawiła się już wczoraj. Z dumą stwierdzam, że chyba wszystko sam wypunktowałem wczoraj. :)