Wpis z mikrobloga

#torun

Jadę jutro dziarać się do Bydgoszczy, ale mam zamiar spędzić cały weekend w Toruniu. Zatem torunianie: macie jakieś miejscówki do polecania spod znaku dobrej szamki, kawy i galerii/ miejsc do zobaczenia? Mam już spory research, ale zawsze z chęcią przyjmę kolejne polecenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 18
  • Odpowiedz
@martusiek: Nie mam projektu i nie przepadam za pokazywaniem swoich tatuaży w Internecie, ale mam takie jaranie na spotkanie z Patrykiem Hiltonem i na ten pomysł, że w sumie nie wiem, czy się nie złamię :)
  • Odpowiedz
miejsc do zobaczenia


@szatniarka: cóż obskocz uliczki na starym mieście (fajny widok z wierzy ratusza - wejście 10 zł, ale warto), jak lubisz muzea to dom eskenów (historia miasta itp., natomiast reszta jest zwyczajnie nudna), co w okolicy miasta to możesz sobie poszukać w necie. Tak w ogóle to toruń nie jest aż tak duży, żeby go parę dni zwiedzać. Ogólnie ostrzegam, w weekendy w mieście są niemiłosierne tłumy - mieszkam
  • Odpowiedz
@eaxene: Tak, tę knajpkę na Mostowej już mi polecało parę osób. Jadę głównie jeść, czilować i trochę imprezowac. Toruń niby mały, ale oferta weekendowa bardzo bogata :) Poza tym byłam już w Toronto i się zakochałam.
  • Odpowiedz