Wpis z mikrobloga

  • 12
@brukiew: ja uważam że lepiej żeby go kierowała religia niż wsi i mafia ale co kto woli niektórzy lubią być waleni w dupe całe życie a potem płakać że biednemu zawsze piach w oczy i #!$%@? w dupe.
  • Odpowiedz
  • 1
@brukiew: niestety ale obecnie tam na górze nie ma nikogo kto dba o twój interes dziwnym trafem zlikwidowano od razu centralne biuro antykorupcyjne wychodzi kilka afer w przeciągu tylko 8 lat się okazuje że Polska to jedno wielkie gówno ja nie jestem za Duda ale na obiektywny rozum 2 lata rządów pisu nie było fatalne tak jak przedstawiały media po za tym zobacz sobie na koalicję, in vitro jest przeciw czy
  • Odpowiedz
Tak się tylko na chwilę wtrącę... dla wszystkich, którzy głosują na Dudę tylko dlatego, żeby rzekomo zobaczyć czyjś ból dupy lub głosują na niego bo chodził do tej samej szkoły, albo ładnie się ubiera, ewentualnie ma urodziwą córkę. To samo się tyczy sytuacji odwrotnej, czyli głosowania na Komorowskiego na złość ludziom, którzy popierają Dudę...

Taka postawa jest gorsza, niż w pełni świadome głosowanie na któregokolwiek z kandydatów. Świadczy o zerowej świadomości politycznej,
  • Odpowiedz
@brukiew: ale pierdoły piszesz. jakbyś chociaż trochę poczytał, to byś obczaił, że ponad połowa osób, która go popiera nie jest za taką karą dla lekarzy, wniosek wejdzie dopiero za jakiś czas, a już się mówi, że owej kary nie będzie, bo po prostu ludziom się to nie podoba.
  • Odpowiedz
@brukiew: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/863554,pis-zmienia-projekt-w-sprawie-in-vitro-zamiast-kary-wiezienia-zakaz-wykonywania-zawodu.html 3 kwietnia 2015 Jak czytamy w gazecie, w artykule 55. projektu: "Kto wbrew przepisom ustawy dokonuje ingerencji w genom gamety lub innej ingerencji w genom ludzki, podlega karze grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat dwóch", zamiast zapisu o ograniczeniu lub pozbawieniu wolności pojawi się zapis o dwóch latach pozbawiania lekarza prawa do wykonywania zawodu."

nie widzisz, że to co mówił komor na debacie to zwykła propaganda?
  • Odpowiedz
@beaverr: JAKAKOLWIEK kara, czy to więzienie czy zakaz wykonywania zawodu jest idiotyczna. To co mówił Komor to może i propaganda ale całkiem słuszna.
  • Odpowiedz
@list86: ogólnie nie jestem przeciwnikiem in vitro, ale chodzi o to, że komor krytykuje, a #!$%@? nie wiadomo co sam proponuje. duda wspomniał, że w ustawie komora też są zapiski o jakichś represjach. to, że jest zwolennikiem życia to słyszę, ale również słyszałem, że jest za zmniejszeniem wieku emerytalnego i podatków ;>
  • Odpowiedz