Wpis z mikrobloga

@brukiew: pomawiasz tą panią ze zdjęcia z Dudą? Komorowski jest również praktykującym katolikiem. Często chodzi do kościoła. Ja bym na niego nie głosował, bo kiedyś nawet w TV widziałem, że się z biskupem mijał w kościele. To o czymś świadczy. Pewno po tych wyborach nie będzie miał nic do stracenia bo to będzie jego ostatnia kadencja według prawa i wprowadzi obowiązek chodzenia do kościoła. Komorowski jest w stanie to zrobić. On
adi2131 - @brukiew: pomawiasz tą panią ze zdjęcia z Dudą? Komorowski jest również pra...

źródło: comment_gPjvaw4mvlIcIbr8RefGTMQCDk3qnDSd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@brukiew: do twojego pomówienia o oszustwo dodatkowo dochodzi teraz oskarżenie o urojenia. Teraz na pewno zagłosuję na zgodę i bezpieczeństwo.
Pytasz w co jeszcze wierzę - jak to jeszcze? Nie wierzę ani w to że Komorowski wprowadzi państwo wyznaniowe ani że Duda to zrobi. Tamten wpis to była ironia. Ludzie nie przesadzajcie. Lechu Wałęsa był prezydentem, a on na wszystkie rozmowy z komuchami brał księży jak sam twierdzi. Co tydzień do
  • Odpowiedz
@brukiew: Chętnie się dokształcę w tym zakresie. Czy mógłbyś wskazać proponowany, domniemanie poprawny, zapis mojego wcześniejszego zdania?

Hmm, chyba już widzę:

Swoje poparcie dla Komorowskiego wyrażasz także w naśladownictwie, tak uporczywie propagowanego przez niego, skrajnego liberalizmu ortograficznego.


Fakt, zdania wtrącone trzeba szanować.
Napiszę na siebie samokrytykę, z którą stawię się w najbliższej placówce polowej Gramatycznego Gestapo.
  • Odpowiedz
@sokalski: Zagłosuję na Dudę, choć nie mogę patrzeć na Kaczyńskiego i Macierewicza. Zrobię to tylko po to, by był jakiś katalizator poczynań PO, bo jak na razie to mamy w naszym kraju PZPR.
Jedna partia rządzi i przyklepuje co rusz to nowe, represyjne ustawy i wypompowuje miliardy za granicę.
Po przegranej pierwszej turze ewidentnie widać jak się zesrali i już nawet dziennikarzyny nie chcą być obiektywni.
  • Odpowiedz
  • 0
Głosuję na Dudę bo chodził do tego samego ogólniaka co ja i chce się później chwalić, poza tym jeden czy drugi to samo bajoro
  • Odpowiedz