Wpis z mikrobloga

Widzę, że Korwiniści po tym jak zostali olani przez Kukiza zaczynają szerzyć dezinformację.

Prawda jest taka, że do tej pory pełnomocnictwa terenowe były udzielane wyłącznie na wybory prezydenckie, a obecnie Kukiz i jego ludzie NIKOGO jeszcze nie delegowali do budowania struktur lokalnych i wszystko co teraz się dzieje to spontaniczna organizacja. Taki jest oficjalny komunikat od szefa sztabu i rzecznika Kukiza. Wszystkich koordynatorów będzie zatwierdzał sztab z Kukizem na czele, po to właśnie żeby zabezpieczyć się przed nalotem karierowiczów i odpadów z innych partii. Wyjątkiem są struktury Ruchu na rzecz JOW, ale to odrębna struktura, która zresztą działała już wcześniej i miała wcześniej wybranych koordynatorów.

Z ciekawostek mogę jeszcze napisać, że gotowość do pisania programu wyrażają CAS/WEI z Gwiazdowskim na czele i FR. Jednak jednym z ich warunków współpracy był brak udziału Korwina z Wiplerem w całym projekcie.

Póki co tyle elo.

Pozdrawiam z banicji,
@SirBlake

PS1. #bekazmoderacji
PS2 czasami mi się smutno robi jak czytam ten festiwal politycznego #!$%@? jaki się ostatnio wylewa na mirko i głównej. Gorzej jak fanboy'e/hejterzy Barcy i Realu.

#4konserwy #neuropa #korwin #kukiz #polityka #republikanie
Mitochondriach - Widzę, że Korwiniści po tym jak zostali olani przez Kukiza zaczynają...

źródło: comment_r7RPS1JtV9jDFLUWz0pKcRU3jYAu6U1U.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Czyli @SirBlake popiera teraz Kukiza ( ͡ ͜ʖ ͡) Ciekawe, na kogo przerzuci się za pół roku. To dobry znak, bo wszystkie inicjatywy które popierał skończyły w ciemnej dupie.
  • Odpowiedz
@Spaceman_: Nie mylę. Wyjawiłeś swoją tożsamość o jednej osobie za dużo. Nie za fajnie mieć tak długi język.

Korwin będzie walczył ze swoim ugrupowaniem...

Korwin w sensie JKM, sama partia może nie wejść ale to za szybko dywagować. Sporo jeszcze może się zdarzyć i nawet taki Kukiz może stracić połowę elektoratu na rzecz jakiegoś nowego tworu. Poczekamy - zobaczymy
  • Odpowiedz
Wytłumaczcie co niby ma Gwiazdowski do JKM? Takie pieprzenie. Kukiz idzie ze związkami zawodowymi a one CAS nie trawią.
  • Odpowiedz
Z ciekawostek mogę jeszcze napisać, że gotowość do pisania programu wyrażają CAS/WEI z Gwiazdowskim na czele i FR. Jednak jednym z ich warunków współpracy był brak udziału Korwina z Wiplerem w całym projekcie.


@Mit_o_chondriach: Gwiazdowski od dawna nie pełni żadnych ważnych funkcji w CAS, więc nie wiem czemu miałby być "na czele" którejkolwiek z tych organizacji. I kto tu sieje ploty i dezinformację?
  • Odpowiedz