Wpis z mikrobloga

@pioterhiszpann: to jest chyba najgorszy z polskich bukmacherów. Wystarczy wejść na forum bukmacherskie i co jakiś czas pojawiają się akcję, że rozliczają ludziom wygrane zakłady po kursach 1.00 z resztą każdy bukmacher ma w regulaminie, że bez podania powodu mogą rozliczyć zakład po kursie 1.00.

Z polskich bukmacherów polecam totomix, najbogatsza oferta na najpopularniejsze ligi europejskie (średnio masz do wyboru ponad 100 wariantów przy 60-70 fortuny czy sts) Nie wiem dlaczego
@pioterhiszpann: Na myśl przychodzi mi tylko jedno. Puściłeś kupon o 22:26. Mecz się rozpoczął o 22:00, druga bramka dla Las Palmas padła w 27 minucie czyli pokrywa się mniej więcej z chwilą kiedy puściłeś kupon. No ale jakby nie patrzeć zakład na live przyjęty, więc kupon powinien być rozliczony jako wygrany.
@NR00:
No to nie moja wina, że sobie nie ogarniają co sie dzieje w tarakcie spotkania. W fortunie blokują zakłady np. przed rzutami wolnymi w okolicy bramki, jak ktoś wychodzi sam na sam z bramkarzem albo jak ktoś dostanie czerwo. Jak widać STS nie potrafi sobie poradzić z tak prostymi rzeczami i za swoje błędy cierpią gracze :]
@pioterhiszpann: nawet znalazłem, można podpiąć pod twój zakład

16.9.3.
Jeśli zakład jest przyjęty z nieprawidłowym Kursem z powodu opóźnionej transmisji
wydarzenia „na żywo” i
gdy drużyna lub zawodnicy osiągnęli znaczącą przewagę, to zakład,
niezale
żnie od tego czy jest wygrany czy przegrany, będzie zweryfikowany Kursem 1,00.