Wpis z mikrobloga

Mirki, planujemy powiększyć nasz zespół moderacyjny. Jeśli więc są tutaj osoby, które chciałyby dołączyć do zespołu, aby pomóc nam w moderowaniu Wykopu, to czekamy na Wasze zgłoszenia :-)

Kogo poszukujemy? Szukamy osób, które:

- wiedzą jak działa Wykop, znają regulamin serwisu,
- chętnie pomagają innym, są komunikatywne i obowiązkowe,
- wykazują się dużą aktywnością, a ich konto posiada minimum roczny staż na Wykopie,
- mają czystą historię konta, są bezkonfliktowe,
- wykazują się zdrowym rozsądkiem i obiektywizmem,
- ukończyły 18 lat.

Jak przesłać swoje zgłoszenie? Odezwij się do nas za pomocą prywatnych wiadomości:
1. Napisz kilka zdań o sobie (kim jesteś, czym się zajmujesz, ile czasu poświęcasz na Wykop, itp).
2. Zaproponuj co chciałbyś poprawić w moderacji, opisz co jest słabą stroną moderacji i w jaki sposób będziesz starał się to zmienić.

Spośród osób, które się do nas zgłoszą wybierzemy przyszłych moderatorów. Jeśli jednak nie spełniasz warunków opisanych wyżej, Twoje zgłoszenie zostanie odrzucone.

#moderacja #wykop #ogloszenie
Moderacja - Mirki, planujemy powiększyć nasz zespół moderacyjny. Jeśli więc są tutaj ...

źródło: comment_eDfVfltfvvTMx5O65U6QnGKIvi2BP9wk.jpg

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
Więcej randomowych ludzi, którzy będą czytali nasze prywatne rozmowy.


@duch_revolucyji: Jedyne co moderator może sobie poczytać to zgłoszenie na treść znajdującą się na serwisie. Wiadomości prywatne nie są przez moderację moderowane, bo najzwyczajniej nie posiadamy do nich dostępu. Zdarza się jednak, że ktoś jest obrażany za pomocą PW, robi screena i przesyła na kontakt - takie zgłoszenia również odrzucamy ponieważ nie możemy potwierdzić autentyczności screena.
  • Odpowiedz
@Moderacja: Mam na imię (hehe, nie powiem), mam 21 lat, jestem mądry, oczytany i w ogóle. Znam regulamin lepiej niż większość moderatorów. Konto ma 11 miesięcy, ale poprzednie miałem od 2009 roku. Na wykopie spędzam mnóstwo czasu, na telefonie i na komputerze, często w tle. Przesiaduję głównie na mirko. Nie mam orzeczenia o niepełnosprawności, ale mam kilka innych papierów.
Poważnie mówiąc, jeśli chcecie, to zapraszam na priv.
  • Odpowiedz