Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rozpoczynamy serię wpisów, które będą decydować o funkcjonowaniu turnieju Wykop Counter Strike Global Offensive 1on1. Na początku wpisu krótko o nowinkach a później właściwy temat o którym będziemy dyskutować.

Dla tych, którzy nie są na czasie a są zainteresowani takim turniejem odsyłam do dużego wątku pod tym linkiem gdzie przeczytacie najważniejsze informacje o tym przedsięwzięciu.

Chciałbym raz jeszcze podziękować wszystkim użytkownikom, którzy wyrazili swoje opinie, porady, pomogli w zorganizowaniu nagród, plusowali wpisy i wspierali mnie dobrymi słowami. Jest to bardzo motywujące i pokazuje tym samym jak wielkie jest zainteresowanie turniejem.

==============================
1. Newsy na temat turnieju i inne
==============================

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że jednak turniej będzie wspierany przez większą ilość firm niżeli tylko przez Pukawkę.Aktualnie dużą chęć do pomocy zaoferowali @naprawalaptopow, @SilentiumPC oraz jestem w trakcie rozmów z @FabrykaKluczyPL. Firmy te zaoferowały swoją pomoc w sprawie nagród dla najlepszych zawodników co mnie ogromnie cieszy. Dodatkowo otrzymałem garść bardzo miłych słów i porad od tych sponsorów co jest dla mnie bardzo ważne.

Co do konkretów na temat nagród - aktualnie nie są one ustalone z racji tego, że czeka nas dość długa i poważna droga z głosowaniami i odpowiednim przygotowaniem turnieju. Z wszystkimi firmami postarałem się dogadać w ten sposób, że o nagrodach i innym wsparciu będziemy rozmawiać jak turniej będzie w ostatecznej fazie przygotowań. Jest to też cynk dla was byście aktywnie uczestniczyli w głosowaniach by wszystko poszło szybko i gładko. :)

Chciałbym tym samym bardzo podziękować wyżej wymienionym firmom za dobre słowa i chęć do wsparcia wykopowego turnieju. :)

=====================
2. Moja dostępność
=====================

Niektórzy pewnie zauważyli, że od ostatniego wpisu dużo się nie działo. Wspominałem o tym, że jestem pracującym studentem więc nie zawsze jestem do dyspozycji. Ogólnie jestem dostępny cały czas mobilnie ale nie mogę załatwiać ważniejszych spraw przez telefon + średnio co 2 dni mogę poświęcić popołudnie do późnego wieczora na swój wolny czas. W weekendy co 2 tygodnie studiuję od rana do wieczora.

Dlatego proszę o pewną wyrozumiałość. Od razu zaznaczam, że turniej zostanie odpowiednio pogodzony z moimi planami ale w taki sposób byście tego nie odczuli. Po za tym mam w planach poprosić o pomoc kilku użytkowników Wykopu, którzy będą swego rodzaju administratorami turnieju - osobami, które będą pomagać mi w ustawianiu i przekazywaniu serwerów dla graczy, sprawdzaniu wyników itp..

=====================================================
3. Pierwsza dyskusja na temat zapisów i wpisowego do turnieju.
=====================================================

W naszym pierwszym głosowaniu będziemy decydować o sposobie zapisów do turnieju a konkretnie o wpisowym. Wiemy już, że wpisowe jest obowiązkowe by wyeliminować osoby nieodpowiedzialne, nieumiejące planować swojego czasu i nie szanujące czasu innych - czyli takich, którzy zapiszą się i nie będą brały udziału w turnieju.

Dodatkowo turniej posiada tylko 32 sloty co patrząc na zainteresowanie turniejem mogłoby być problemem w przypadku zapisów bez wpisowego. Po prostu byłby wyścig szczurów kto pierwszy się zapisze.

Wpisowem tym samym jest rozwiązaniem tych dwóch problemów.

Pod poniższym wpisem proszę o opinie wszystkich zainteresowanych jak ma to wpisowe wyglądać. Czyli w jakiej formie ma być przekazywane oraz ile wynosić ma jego koszt.

Zaznaczam, że cała wartość wpisowego zostanie przeznaczona na nagrody dla pierwszych trzech miejsc.

Od siebie proponuję następujące rozwiązanie:

1. Wpisowe poprzez wymianę Steam ze mną.
2. Wartość wpisowego to jeden klucz do skrzynki - obojętnie jakiej.
3. Po wystartowaniu zapisów o kolejności uczestników będzie decydować całkowite sfinalizowanie transakcji czyli wymianą przedmiotu ze mną. Sama wiadomość z chęcią zapisu nie jest żadnym wyznacznikiem. Dlatego dla tych co chcą grać - radzę nie kombinować ze Steam Guardem by nie dostać bana na wymianę.

Proszę o wasze propozycje. Około godziny 20:30 zostanie utworzony osobny wpis z najlepszymi propozycjami gdzie metodą plusów będziecie mogli głosować. Osoby biorące udział w tej dyskusji zostaną zawołane.

BARDZO ZACHĘCAM DO ŚLEDZENIA TAGU #csgocup GDZIE ZNAJDOWAĆ SIĘ BĘDĄ WSZYSTKIE INFORMACJE NA TEMAT TURNIEJU.

#csgocup #csgo #csgozvojakiem
Pobierz Vojak - Dzisiaj rozpoczynamy serię wpisów, które będą decydować o funkcjonowaniu turn...
źródło: comment_C8jUB0Lcb4So0JSI0eshvnxetUxUceIk.jpg
  • 10
@su1ik: tak. przeczytaj wczesniejszy wpis.

@Vojak: nie wiem czy 1 klucz to nie za malo. 2-3 bym osobiscie sugerowal. Jezeli by nie bylo 32 osob to mozna zmniejszyc wpisowe o 1 jezeli to dla ciebie nie byloby problemem ze zwotem
@pkrr: raczej to nie jest dla mnie problem ale nie wiem jak to zostanie odebrane. Z jednej strony dużo ludzi tu obstawia i wymienia skiny na konkretnych kwotach a z drugiej jest masa, która nie ma pół euro do obstawienia na #csgolounge.