Wpis z mikrobloga

Dawajcie najbardziej bekowe usprawiedliwienia głosowania na Bronisława Komorowskiego (na Dudę też mogo być jak są bekowe)

Prośba tylko żeby były autentyczne. Ja biorę z wydarzenia z pejsbuka "24 maja głosuje na Bronka"

Lepszy Bronek niż Duda..a dlaczego? Może Duda ma gadane i być może byłby/będzie dobrym prezydentem, ale nie dojrzewacie jednej oczywistej rzeczy, Duda jest z PiS, w PiS rządzi Kaczyński, który tylko czeka żeby zrobić wszystko by sprowdzic wrak samolotu do Polski, a jak wiadomo Putin nie zbyt chętnie chce go zwrócić. Pan Kaczyński jak i reszta jego partii stwierdzili że odbiorą go "siłą"... czy to nie jest śmieszne? Każde państwo boi się Putina, a my Polacy to co? Tacy odważni jesteśmy? Wystarczy że podpadniemy Putinowi zakreci nam kurki z gazem i co wtedy? PiS bdie dalej wojowal i niech nam jeszcze wojnę z Rosją załatwi...dopiero wtedy otworzycie oczy i stwierdzicie, kur*wa źle wybralam/wybrałem.

Głosuje na Bronka, bo lepszego kandydata nie ma na ten moment.Głosuje na Bronka bo nie jestem naiwnym człowiekiem który wierzy w te obietnice bez pokrycia głoszone przez Pana Dude. Głosuje bo szanuje człowieka który całym swoim rzyciem pokazał że zależy mu na tym kraju naprawdę. Bo walczył z prawdziwym zagrożeniem wtedy kiedy sytuacja tego naprawdę wymagała, a nie teraz jak niektórzy walczą z demonam urodzonym w swoich głowach! Głosuje na niego bo zgadzam się z nim ze Polska choć nie idealna to pnie się do przodu i powinniśmy być dumni z naszej wolności a nie pieprzyc glupoty ze Polska to zwłaszcza! Głosuje bo to polityk odpowiedzialny i przewidywalny. Dla którego budowanie zgody między narodami i Polakami jest rzeczą najważniejsza.Głosuje na niego bo debata pokazała kto tu jest góra! Kto tu nie jest sterowanym przez nikogo,. Głosuje na Bronisława Komorowskiego bo wygrała siła argumentów! Nie chcę mieć prezydenta którego jeśli zadaje się trudne pytania, trzęsie się jak galaretka.Głosuje na niego i dobrze mi z tym!!! To taka informacja dla tych którzy mają z tym jakiś problem.Pozdrawiam!


Nie jestem już żaden smarkacz,
Łeb mam pokryty siwizną.
Nie zagłosuję na Dudę
Bo zbyt cię kocham Ojczyzno!
Skąd wiem, że wybór niedobry?
Nie wierzę w zmianę oblicza
Nie chcę powrotu Ziobry,
I teczek Macierewicza.
Na Dudę nie oddam głosu!
Pamiętam, Jarka premierem,
I kpiny z demokracji
I koalicję z Lepperem.
Nie chcę mieć znów premiera
Co straszy Ruskiem i Żydem
Co ciągle dzieli Polaków
I może zaszczuć jak Blidę.
Za kłamstwa i pomówienia,
Prawdę, mgłą sztuczną okrytą
Za skłócanie rodaków
Za IV Rzeczpospolitą.
Za "Tusk ma krew na rękach",
A memu Bratu Chwała!
Za wrzaski nad trumnami
I nogę generała!
Za propagandę, która nie łączy, ale dzieli.
Za żądania pomników z kieszeni obywateli!
Za marsze z pochodniami,
Jazdę "po trupach do celu",
Za negowanie wyborów
I PROFANACJĘ WAWELU!!!!
Dziś w duszy mej zakamarkach
Odkrywam decyzji sedno:
Nie chce powrotu PiS-u,
Bo nie jest mi wszystko jedno!

#glupiewykopowezabawy
  • 17
@marianbaczal:

Mam nadzieje, ze wyborcy trochę rusza głową i zrozumieją, że to mniejsze zło jest oddaniem głosu na Komorowskiego, który jest znany i ma kontakty z przedstawicielami innych wladz. Duda mimo licznych obietnic, których nie może spełnić będąc prezydentem nie pokazał nic. Wytykanie błędów obecnego rządu i ustaw nic nie daje. Przecież Duda jako poseł brał udział w podwyższeniu wieku emerytalnego i podatków. Został pokonany przez Prezydenta, który wyjątkowo pokazał klasę.