Wpis z mikrobloga

Andrzej Duda z kretesem przegrał wczorajszą debatę. Totalnie nie przygotowany sztab wyborczy, myśleli że Komor przyjdzie na debatę nieogarnięty i nie przygotowany jak zawsze. Duda cały czas zamiast odpowiadać na pytanie punktował to czego nie zrobił Komorowski, żeby tylko garstkę czasu pozostało na odpowiedź. Przedłużał czas odpowiedzi po gongu (trochę mnie to #!$%@?ło), a totalnie go zatkało pytanie na temat etatu na uczelni. Duda tylko kiełbasa wyborcza, obietnice, pomnożenie pieniędzy, niezły socjalista. Dać ludowi, ale #!$%@?, że potem będą musiały pokolenia odpracowywać ten rozdany socjal. Nienawidzę socjalistów #!$%@?ów. Oczywiście czytanie z kartki Bronka to też totalny nieogar, pewnie na szybko ktoś ze sztabu podsunął mu pomysł z pytaniami. Ja oglądałem debatę jako NIEZALEŻNY, bo na obu nie głosowałem. Miałem głosować teraz na Dudę, ale po tej debacie rezygnuję z tego pomysłu - rozdawnictwa kasy. Bronek nieogarnięty gość w #!$%@?, ale np. rozmowa z kolesiem, który mówi że jego siostra zarabia 2 koła i trzy lata szukała pracy. No to #!$%@?.... Dać jej 6000zł po turystyce i rekreacji, bo jakaś tępa blond panienka z tipsami poszła po najprostszej linii oporu, żeby mieć papierek, a potem płacze, że nie ma pracy. 2000zł i płacze. Mój kolega w Warszawie jako pielęgniarz zarabia 2100zł. Ten dzieciak myślał, że za granicą nie biorą kredytów na domy, że zarabiają zaraz na starcie 2000 funtów. #!$%@?. Bronek koleś, którym mogą manipulować jak chcą, nieogarnięty prostak, a Duda populista, dać ludowi gumofilce, #!$%@? że lepiej tą kasę przeznaczyć można na badania naukowe, ale dać gumioki, żeby ucieszyć gawiedź i wygrać wybory. Ja #!$%@?.

#debata #komorowski #duda #2015 #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
Duda tylko kiełbasa wyborcza, obietnice, pomnożenie pieniędzy, niezły socjalista. Dać ludowi, ale #!$%@?, że potem będą musiały pokolenia odpracowywać ten rozdany socjal.


@mustafas00: policzono, że wyborcze obietnice Dudy, do tej pory wynoszą 290 mld zł, a komora 36 mld.

Cały budżet kraju na jeden rok to średnio około 300 mld.
  • Odpowiedz
Duda cały czas zamiast odpowiadać na pytanie


@mustafas00: Obaj tak robili. Wydawało mi się, że debata polega na odpowiadaniu na pytania a nie odwracaniu kota ogonem. Na szczęście mam #!$%@?, bo gdybym przed debatą był zwolennikiem któregoś z tych cieci to teraz miałbym dylemat czy dalej tym zwolennikiem być
  • Odpowiedz
@mustafas00: Przypominam tylko, że to nie było starcie o największego kozaka pod blokiem tylko o fotel prezydenta. Komorowski nie bardzo miał się czym chwalić ze swojego dorobku więc jedyne co mu pozostało to gimbusiarsko atakować kontrkandydata. Tak się zapędził, że w drugiej części co chwilę się wtrącał. Duda był bardziej wyważony w tym co mówił: trochę o planach, trochę ataku, generalnie więcej kultury ale też stresu. Ogólnie debata to za
  • Odpowiedz
  • 18
@mustafas00:
Koles przez cala kadencje lecial w ciula. Ma jakies niewyjasnione powiazania z wsi, z jakimis ruskimi agentami, nie potrafi sie wyslawiac ani pisac po polsku i po jednej debacie staje sie wymarzonym kandydatem. Nie jestes zbyt bystry prawda?
  • Odpowiedz
po najprostszej linii oporu


@mustafas00: Takiej kombinacji jeszcze nie widziałem :D
Zazwyczaj ludzie mówią "po najmniejszej linii oporu", co jest błędem, prawidłowe wyrażenie brzmi: "po linii najmniejszego oporu".

Linia nie może być najprostsza tak samo jak nie może być
  • Odpowiedz