Wpis z mikrobloga

@blubi_su: Dziennikarz "TVP" Tomasz Sekielski tak ocenił debatę:

Na koniec AD spokojniej i bez kartki. PBK zbyt zapalczywie. Ale myśle ze cała #debata dla PBK bo wypadł dużo lepiej niż się spodziewano.
— Tomasz Sekielski (@sekielski) maj 17, 2015

Okej, jeśli brać pod uwagę to, czego się po nim spodziewano, to rzeczywiście wypadł nieźle.
przegrał z kretesem debate


@blubi_su: Przegrał z kretesem chyba dla osób które wierzą w te jego bajki. Połowa rzeczy które Komorowski zarzucił Dudzie zostały już na samym tylko wykopie obalone, a to dopiero początek dnia.
@fen1x: Błagam Cie, wystarczy że duda jest fanatycznym katolem, można wierzyć w większe bajki? Za nim stoi kaczynski i macierewicz z rydzykiem.
I proszę, co to znaczy "obalona na wykopie", wykop to zgraja sfrustrowanych nastolatków...
@blubi_su: No więc tak. Jestem ateistą, a pod rządami PiSu mnie nikt do kościoła na siłę nie ciągnął. Więc nie bardzo rozumiem o jakim "katotalibanie" mówisz. Chyba że tym krzykaczu spod krzyża, który okazał się być prowokatorem Platformy. Co do konstytucji. Ameryka ma na przykład silne korzenie chrześcijańskie. Pod tym względem to większy "ciemnogród" niż u nas. Nawet prezydent zaprzysiężony jest tam z ręką na biblii i "jakoś" sobie ten kraj
Z nim nie warto rozmawiać, tylko nabijasz mu 60 gr do kieszeni :D


@Aerials: Wiem, ale strasznie mnie kusiło. Jednak widzę że progi to on ma tak wysokie, że ciężko mi uwierzyć że ktoś mu za "to" w ogóle coś płaci.
ale peowczyk i tak napisze Ci, że nie masz argumentów albo przypisze losowo wybrane cechy ;)


@Aerials: Muszą zadzwonić do centrali, bo im taśma przez te długie lata wyblakła i na nikogo już nie działa. Jak to jest ich wizja prowadzenia kampanii na ten tydzień, to w niedzielę szykuje się głośny płacz.