Wpis z mikrobloga

@Storczycki: co dokladnie zamówiłeś? Do mnie też Yi z banggood juz leci, ale potrzebuję jeszcze do niej obudowe wodoszczelną, monopod i uchwyt samochodowy. Cebula motzno oczywiście. Ktoś coś poleci?
@Storczycki: 1. Dlaczego domek akurat z Ali a nie np z Banggood troszke taniej?
2. Pływający uchwyt hmmm jakies glebokie nurkowanie planujesz? :D
3. Zwyklego monopoda nie bierzesz?
4. Ja chyba czegoś na szybe potrzebuje, no i bardziej cebulowo
@kamil996: 1.bo jest oryginalny od xiaomi z bialym zatrzaskiem i wysylka podobno juz nastapila.
2. Lubie sporty wodne i uprawiam wiec jak wleci do wody to bedzie plywala
3 no wlasnie monopod mam. Ale taki maly marny. Zaluje ze nie wzialem wersji travel tej kamerki, wiec jak ktos chcialby sie pozbyc monopodu z wersji travel to ja chetnie przyjme
4 to kupuj sama przyssawke za 20 zl ;)
@Storczycki: 1. tu mnie przekonałeś
2. tu też
3. ja tez wzialem bez monopoda... ale do wersji travel aktualnie trzeba dopłacic jakies 30 dolanów z legitnego sklepu, tyle ten monopod chyba nie jest wart? ;) mam zerowa wiedze na temat monopodów więc jeśli ktoś coś to prosze o info co by mozna kupic dosc solidnego (i taniego i funkcjonalnego blablabla)
4. no to pewnie kupie, kwestia co i skąd ;p
@Storczycki: Jaki firmware oraz wersja aplikacji? Mam problem po wgraniu firmware nowego nie mogę się połączyć appka się zwiesza i wyłącza. Kamera ok. bo filmowałem bez telefonu oraz na innym telefonie działa. Tylko ja mam problemy. 5.0.2 wersja androida HTC One M7 wcześniej wszystko śmigało, a działa na LG G2.
@kamil996: dzieki wielkie za ten monopod, jak bedzie juz in stock to go biore ;D
Jak bedziesz zamawial domek z ali to zamow z apki mobilnej, jest dwa dolany taniej ;)

co do silikonka to nie myslalem, bo bede ja uzywal glownie w domku, jednak bardzo sie boje o obiektyw, ze sie porysuje. Do gopro sa zestawy naprawcze i mozna sobie obiektyw wymienic a tu nie ma

@Qiepka: przed chwila
@Storczycki: czyli co, nie cebulić i brać oryginał? :) ten dylemat, gdy niby masz na to kase ale szukasz tanszej opcji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
bo taki sjcam4000 juz w zestawie ma wodoszczelność..
@kamil996: no ma, ale moim zdaniem sj duzo gorsze ma nagranie. Wydaje mi sie ze jakosc nagran xiaomi jest bliska gopro 3 black, ale to tylko moja opinia.

Nie wiem czy przeczytalem edut moj ze zamaeiajac domek z apki masz dwa dolany taniej.

Na stronie xiaomi ten domek jest za 99 juanow co daje jakies 16 dolanow w ogole ale nie wiem czy da sie tam zamowic.
@Storczycki: oczywiście ze sie da! jak sie mieszka w chinach... no ale jakieś europejskie sklepy xiaomi mają być otwarte na dniach, ciekawe co tam będą mieć na składzie. co do appki to sam nawet sprawdzilem :)