Wpis z mikrobloga

@canar: rolety komplet, a o grzanej kierze nie wiedziałem, ze w ogole występowała szczerze mówiąc. Tutaj jest Mpakowa z multifunkcja w elektryce
@Funko: Powiedz mi jak wrażenia z jazdy? Jak koszty eksploatacyjne? Bardzo daje po kieszeni? Strasznie mi się podoba e38, jednak boję się zawału na wysokości portfela po tym jak ją kupię i zacznę jej używać.
@jonzi: kwestia poszukiwań i gotówki. Ten sam model można kupić w granicach 10 - ale wtedy podejrzewam, ze i dołożenie kolejnych 10 nie postawi go na nogi.
Wiadomo, ze nie jest to igła i ma kilka mankamentów do poprawy, ale jak na 15 lat daje jej 8/10 za stan

@nekti: pokaz swojego bolida w lpg
@Funko: Całkiem ładna sztuka, jedyne do czego mam zastrzeżenia, to te felgi - nie pasują kompletnie do tej kanciastej budy. Szkoda, że moja nie trafiła się czarna - dużo bardziej mi podchodzi niż sreberko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Centurio93 samochód sprzedany już jakiś czas temu. Generalnie byłem bardzo zadowolony - jedynie silnik mógłby być mocniejszy i z nowszą skrzynią - zestaw jaki był u mnie zapewniał osiągi tylko przyzwoite