Wpis z mikrobloga

@artpop: HURR PEDOFILIA I DŻENDER DURR - powiedział ksiądz na niedzielnym kazaniu

Mam nadzieje że za parę lat doczekamy się Marszu Równości o takiej skali jak ten nieszczęsny marsz niepodległości.

I naprawdę chciałbym żeby Robert Biedroń startował w 2020 na Prezydenta.
  • Odpowiedz
@spatsi: Wcale się nie różnisz od tych "prawaków" o których piszesz. Masz takie same metody, tylko jesteś z drugiej strony barykady. To oczywiste że wśród gejów są normalne osoby jak te ze zdjęć które wrzucił @artpop, ale są też takie jak ze zdjęcia poniżej. Na nieszczęście dla wszystkich gejów, ci ludzie z tego zdjęcia są bardziej widoczni i tylko szkodzą.
Nekron - @spatsi: Wcale się nie różnisz od tych "prawaków" o których piszesz. Masz ta...

źródło: comment_GS8R013hBge51PznYb3QnWdyO2Qeyqqm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ich strój odbiega od wzoru stroju przyjętego za "normalny".


@Nekron: I co w tym złego? Sorry, widziałem każdy sezon RuPaul's Drag Race razem z Untucked ^^ Ludzie są różni, get over it. I o tym też chodzi o w marszach równości.
  • Odpowiedz
@Nekron: Problem polega na tym, że ci ludzie stanowią margines mniejszości mniejszości, a pojawiają się w chyba każdej dyskusji dotyczącej LGBT.
  • Odpowiedz
@naczarak: Co? xD


@alkan: Tak jak już pisałem. Tacy ludzie łatwiej rzucają się w oczy i łatwiej ich wykorzystywać w każdej dyskusji, dlatego szkodzą osobom homoseksualnym. Jak napisał artpop " get over it".
@Keffiro: To chyba nie widziałeś Love Parade.
  • Odpowiedz