Wpis z mikrobloga

#wybory
Czy kogoś też irytują obietnice Dudy, ale i tak będzie na niego głosowal?
#!$%@? mnie to dawanie pieniędzy na dziecko, jeśli dzieci i tak wyjadą z tego kraju, to lepiej gdyby do każdego dziecka po porodzie dał matce taki pakiet pomocy:
- opłacony kurs nauki języka obcego
- bilet w jedną stronę do wybranego kraju
Z drugiej strony Komorowski z ramienia PO i SLD chcąc być szczery powinien zaproponować eutanazję i skrobanko dla każdego chętnego i obowiązkowo po 67 roku życia.

W kraju tak i Komorowskiego jak i Dudy będzie trudno żyć. Wierzę że Duda i tak nie spełni socjalistycznych obietnic, bo nie ma takiej możliwości legislacyjnej ale przynajmniej UE (czyt. Niemiec) i Rusek nie będą pluć nam twarz a przy okazji rodzina prezydencka będzie wyglądać zajebiście przy uroczystościach. Jak dla mnie może się nawet koronować.
Przygotujcie się na to że w niemieckich mediach (m.in. Zi dojcze cajtung, TVN itp) prawie codziennie będziemy słyszeć o wojnie atomowej z Rosją, Chinami, Pakistanem jednocześnie.
W pismach judaistycznym (Wyborcza) usłyszycie natomiast że to Duda podpalił tęcze, jest antysemitą i kryptogejem bo nie ma nieślubnego dziecka
#duda #komorowski
  • 2
@nieLubieRzodkiewki: to że komoruski przez 5 lat siedział cicho w pałacu i podpisywał co mu dali pod rękę to nie znaczy że każdy prezydent ma się tak zachowywać. W Polsce prezydent może nie ma dużych uprawnień ale za to ma bardzo ważny GŁOS i może pewne sprawy nagłaśniać np w mediach. I oto Dudzie właśnie chodzi, że należy próbować a nie tak jak bronek że o na pewno sie nie uda
@insanity1610: problem w tym że nie będzie miał interesu wetować i tworzyć presji medialnej na PiS (bo w końcu to PiS będzie rządziło). Oczywiście że jest to lepsze niż jakieś kłótnie między prezydentem a rządem bo nasze niemieckie i żydowskie media które mamy bez wnikania w szczegóły i tak powiedzą że to PiS (Duda) jest winne. Nikt nie wie jak bardzo samodzielny będzie Duda, ale wydaje mi się że nie będzie