Wpis z mikrobloga

kiedyś jak używałem xubuntu to też mi się wydaje,że to działało ale już dokładnie nie pamiętam... dlatego pytam:) a teraz na mincie nie działa...
@nocneszczury: Brak funkcji typowych dla xfwm4 albo nie umiem ustawić. Po za tym compiz bardzo słabo się integruje z xfce, ma masę bugów, trzeba poświęcić mu trochę czasu na konfigurację i jest mniej stabilny. I jak już ustawiasz pulpit to albo dla xfwm albo dla compiza, praktycznie nie ma kompromisu jakbyś chciał się przełączać
@nocneszczury: Nie oto chodzi. Ustawiłem sobie. Po prostu nie nadaje się jak chcesz czasami przełączyć się na xfwm4 bo np już same wtyczki się z nim nie integrują jak "podgląd obszarów roboczych" czy "menu okien". po za tym mam pomniejsze bugi np z ikonami i "przełącznikiem aplkiacji" i jeszcze kilka pomniejszych błędów. Na razie nie mam czasu się rozpisywać. Jak mówisz, że tak super ci działa, to podeślij config to sobie
@nocneszczury: Meh, toż ty masz prawie wszystko na domyślnych wartościach. Nawet niektóre domyślne skróty ci się gryzą ze skrótami xfce. Żeby nie było masz jak u mnie wygląda przełączanie okienek z emeraldem. Co jest jeszcze wkurzające za cholerę nie da się sprzężyc obszarów roboczych xfce z tymi z compiza co sprawia że kilka wtyczek staje się całkowicie bezużyteczna. I jeszcze nie idzie ustawić przerzucanie okienek na inny obszar jak w xfwm
Kryspin013 - @nocneszczury: Meh, toż ty masz prawie wszystko na domyślnych wartościac...

źródło: comment_5frq4QMwfnYb9hk158YgRjQ19P7wiboP.jpg

Pobierz
@nocneszczury:
1. Piszesz mi "nie umiem ustawic" a sam na domyślnych jedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Przecież to w ogóle inny plugin jest, ja chciałem szybki alt-tab z podglądem okienek bez niepotrzebnych bajerów, a nie wodotryski z odbiciami.
3. Po jaki grzyb mi piszesz skróty, które znam doskonale skoro ja piszę o czymś zupełnie innym. W compizie nie da się ustawić szybkiego przełączania myszkiem okienek na