Wpis z mikrobloga

Niektórzy dziwili się, po co mi radio z USB w samochodzie. Dość często zdarza się, że muszę gdzieś się przejechać i próbowałem dać parę szans stacjom radiowym w pobliżu #bialystok. Co z tego wynikało? W ~90% przypadków przełączałem na USB, bo miałem dość słuchania reklam, licząc na muzykę w przerwie między nimi na każdej z nich. Żeby nie robić antyreklamy nie podaję stacji - są to te "lepiej łapiące sygnał". Serio, Mirki, lepiej Wam się jedzie słuchając praktycznie samych reklam? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#radio #radiofm #reklamy #przemyslenia #odkrywanieameryki
  • 22
  • Odpowiedz
@Tojtek: I o to chodzi :) Skoro coś jest do dupy to czemu tego nie "antyreklamować"? Swoją drogą radio białystok i akadera nie są obłożone tak mocno reklamami. Trójka i jedynka też czasami dają radę. A co do Radia Maryja to czasami można się pozytywnie zdziwić jeżeli się trafi na jakąś ciekawą dyskusję.
  • Odpowiedz
@chrzan_zwiadowca: Radio Maryja i dyskusje - wiem, że czasem coś ciekawego jest i można posłuchać, jednak wolę posłuchać jakiejś konkretnej muzyki w drodze. Kwestia wyboru. :) A że te stacje są do dupy wie tyle osób, że strasznie mało odkrywczy manifest to by był. :D
  • Odpowiedz
@alpag: Sięgnie ~20-30km od Białego? Będę mógł sprawdzić dopiero za kilka godzin.
@Erto: Ogólnie nie mam nic przeciwko internetowym źródłom muzyki, ale zasięg sieci 3G/4G w trasie już ma. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tojtek: dlatego w spotify mozesz zapisywac kawalki do odsluchu offline :). Rozumiem Twoja awersje do reklam, mnie tez penis strzela jak znow reklamuja kredyt/lek
  • Odpowiedz
@Tojtek: nie ma co ukrywać RadioZet, Rmf, Rmf Max i wszystkie te "topowe" stacje to taki chłam, że to porażka. Co 5 minut #!$%@?ą o kremie na hemoroidy, o tym jak Pan Roman wygrał auto, jakieś gówno audycje. Porażka ogólnie.
  • Odpowiedz