Wpis z mikrobloga

Padła mi myszka... Po kilku latach nieodłącznej przyjaźni mój Deathadder strzelił focha i nie klika LPM... Szukam godnego zastępcę i się zastanawiam... Albo z przyzwyczajenia znów wezmę DA (wersja chroma) albo przesiądę się na coś innego - np ZOWIE FK1. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi myszami to niech pisze swoje spostrzeżenia. Do zowie przemawia niższa waga - da jest dla mnie ciut za ciężki ale skoro tyle lat z nim przeżyłem to... Dodam, że jedyną grą w jaką już czasem zagram to CS GO, ogólnie tylko praca na kompie ale jednak wolę mieć myszkę "dla graczy" ;) #pcmasterrace #hardware #cokupic #myszki #csgo #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fracha: Deathaddery to bardzo dobre myszki więc jeżeli Ci odpowiada to możesz kupić znowu. A jeżeli lubisz się bawić lutownicą to za parę złoty możesz kupić mikrostyczniki omron i zamontować, będziesz miał myszke jak nowa :)
  • Odpowiedz
@Festador: dzięki, zaraz poprzeglądam :) @suszin: muszę pogadać z tatkiem - z dwojga złego chyba faktycznie lepiej uratować starą mychę :) troszkę ją rozkręciłem to ta biała płytka z przyciskiem tak jakby nie odskakuje i nawet nie ma "kliku" jak to ma prawy przycisk...
  • Odpowiedz