Wpis z mikrobloga

@jabadabadupka: Po pierwsze stań na wadze, po drugie nie chcesz rezygnować z chleba to będzie cię to kosztowało więcej wysiłku z bieganiem bo albo jesz co chcesz i później tyrasz nad spaleniem tego albo jesz rozsądnie i nie musisz spędzać reszty dnia na aerobach, kontroluj wagę, jak nie będzie leciało w dół to obcinaj w diecie lub dodawaj aeroby.
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: możesz jeść to co teraz, ale zmniejsz to do 3/4 tego co przedtem, później do 1/2 i nie podjadaj. do tego ćwiczenia i ewentualnie jakieś suplementy i będzie dobrze, najlepiej unikać cukrów czyli chleba, ziemniaków, makaronu itp. słodyczy, słodkich napojów i słodkich owoców
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: Myślę, że na początek wystarczy jak ograniczysz cukier (żadnych słodyczy). Do tego postaraj się przestawić na 5 posiłków dziennie w mniejszych porcjach. Zamień białe pieczywo na ciemne. Do tego dużo ćwiczeń i bieganie. Jak lubisz pływać to basen też dobrze robi na spalanie i kondycję. Nie jestem jakimś ekspertem, ale ja bym tak zrobił jak chciałbym zrzucić trochę.

Jak chcesz podejść na poważnie, to kfd.pl i poczytaj działy o dietach/fitness.
  • Odpowiedz