Wpis z mikrobloga

Dobra, mineły właśnie 3 tygodnie jak jestem na #dieta nastawiona na #redukcja
Jestem też po pierwszej wizycie kontrojnej u dietetyka i jest zajebiście. Waga spadła z 88 kg na 82 kg, w pasie zeszło 5 cm z 89 na 84, a procent tkanki tłuszczowej z 20% na 16,9%. Dużo lepiej się czuję i robie lepsze treningi. Jeszcze 6 kg do docelowej wagi, ale chciałbym zejść do 10-12 % tkanki tłuszczowej. Osobom które chcą schudnąć, polecam wybrać się do dobrego dietetyka, a nie szukać rad w internecie. Jak jakieś pytania to śmiało w komentarzach, więcej wpisów pod moim tagiem #dietapolski
polskipl - Dobra, mineły właśnie 3 tygodnie jak jestem na #dieta nastawiona na #reduk...

źródło: comment_N7jozoEpv0Ie8GYp6l8rXG4qPFdMTZgr.jpg

Pobierz
  • 27
@chciwykrasnolud: zaleca się ok 1kg tygodniowo, ale wałtowny spadek był w pierwszym tygodniu, teraz właśnie ok kilograma schodzi, a podobno też nie ma czegoś takiego jak za duża utrata wagi, tak w internecie tylko piszą
@Podlasianin: ja dałem 250 zł za pierwszą wizyte, a potem 100 zł za kontrolną, za 4 tyg mam zaplanowaną kolejną za 100 zł, chyba ostatnią. 500zł to troche jest, ale dla zdrowia i spełnienia w pasji? :)
@Podlasianin: ja byłem u tego Pana, http://czeszak.fitdietetyk.pl/moja-poradnia/o-mnie/ poczytaj sobie jakie ma kwalifikacje, mnie najpierw zważył, pomierzył, zrobił 1,5 h wywiad co jem, kiedy, jak pracuje, co trenuje, praktycznie wszystko, co lubie jeść najbardziej, czego nie i na podstawie tego rozpisał diete na 3 tyg, każdy dzień jest inny, posiłki proste w przygotowaniu z pełnym opisem, dostałem szczegółową analize swojego ciała, zrobiłem badania krwi i moczu które mi zalecił więc wiem też
@Podlasianin: pamiętaj też, że bycie na diecie oznacza większą ilość czasu spędzonego w kuchni, sklepie i ok 30-40% (w moim przypadku) większe koszta na same zakupy, ale jak do tej pory dużo różnych rzeczy kupowałeś to pewnie nie odczujesz tego finansowo, dla mnie podstawa to kupować tylko to co potrzebuje na dany dzień i z głową