Wpis z mikrobloga

@elelel: upewniam się tylko że na pewno mówisz o El Clasico. Rozumiem że chodzi Ci o taki #!$%@? jak Real miał spuścić Juventusowi? Czy o taki który spuścił ostatnio Valencii? No ostatnie widziałem. 2-1 dla Barcy. Tych wcześniejszych nawet nie liczę bo Real nie ma takiej formy jak na początku sezonu. Albo jeszcze wcześniej.
@elelel: Zdecydowanie wolę finał Barcelona Real. Będzie pogrom. Nie mogę się doczekać płaczącego Ronaldo. W końcu Real w tym sezonie pokazał, że z Barceloną to on grać nie umie.
@elelel: Chyba jednak nie zobaczymy jak Barcelona gromi Real w finale. Niestety, ale nie będzie raczej El Classico w finale, ponieważ Barcelona będzie musiała się pomęczyć z Juve, które od Realu jest zwyczajnie lepsze.

XD 10/10 dla Juve, które pokazuje jak marny jest Real.
@Adams_GA: zdążyłem zauważyć :P Przecież Real w '43 wygrał 11-1 z Barceloną to na pewno w 2015 też spuści im #!$%@?. To jest najgorszy typ "kibiców". Nie da się z takimi podyskutować. Nawet jakby jego klub miał najgorszą formę ever to i tak pisałby "#!$%@? #!$%@?, będzie #!$%@?". XDD