Wpis z mikrobloga

@WatchYourBack: @Endrius: @miki787: Tak jak myślałem źle to wytłumaczyłem, kasa z konta bez wypłacania z niego ma zostać przekazana tej osobie w inny sposób niż na konto, żeby wysłać coś z western chyba trzeba się przejść do placówki i zrobić ten przekaz prawda? Z pocztą to samo. Zrobiłbym to przekazem natychmiastowym (zależy na czasie) na poczcie, ale raz, że nie bardzo mam możliwość ruszyć się na pocztę, dwa że
@Endrius: Z tym, że chwilę, bo tu nic nie jest opisane dokładnie, jak to działa, prześlę im przez bluemedia/p24 czy przyjdzie do mnie listonosz kiedyś tam i będę musiał przekazać mu gotówkę? Bo nie chcę wypełnić wszystkich rubryk, a potem się okażę że nie da się cofnąć.
@Endrius: Ok, wybrałem dostarczenie na teraz czyli ekspres pieniężny, wszystko wygląda ok bo kilka razy takie robiłem jedynie nie wiedziałem o opcji przez neta (duży plus, przyda się), jest już do odbioru w każdym razie. Wielkie dzięki za pomoc, a poczta ma u mnie spory plus.
@dzikiwonsz:
Sorry :D To miało być raczej ostrzeżenie niż wykrakanie, no ale była akurat 19:00, a z tego co wiem, to do tej godziny jest czynnych większość średnich urzędów, część nawet do 17:00. Tylko główne oddziały do 20:00 lub 21:00. Ale to i tak big wow, bo chyba nie ma drugiego urzędu czy banku czynnego przez tyle czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Endrius: Dokładnie tam na miejscu są dwa do 19, u siebie mam jeden jakoś do 23 albo całodobowy (chyba, dawno nie byłem), ale to nic, jutro sobie odbierze. Grunt, że poszło i znam nową funkcję, kiedyś piwo ci za to postawię, bo się mocno przyda ;)
@dzikiwonsz:
Nie ma problemu. Jestem pewien, że jak zarząd spółki będzie miał tyle pomysłów na biznes co teraz, to jeszcze trochę i będziesz mógł zamówić pizzę na stronie poczty i dostaniesz ją kurierem xD Wiesz, że Poczta wynajmuje pokoje w urzędach? xD