Wpis z mikrobloga

  • 0
@slepowzroczny: wiec nieprezycyjnie sie wyrazilem. Chodzi o to, ze jezeli przez 3 lata nie znalazla sobie pracy w zawodzie, to znaczy ze jej kwalifikacje oraz kompetencje sa slabe. W tkiej sytuacji zwraca sie po pomoc do najblizszych :-) jezeli i tutaj sie nie udaje, to pozostaje normalna praca.
  • Odpowiedz
@md23: Jeśli ma małe doświadczenie w zawodzie albo nie ma go wcale to kwalifikacje zawsze będą słabe.
Do tego niektóre zawody są przesycone i ciężko się do nich dostać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Skyworld: sam o tym dobrze wiem, bo niestety koncze takie przeszacowane studia. Sam obieram troche inna kariere. Na ten moment jest ok.

No coz, pozostaje niestety jalmuzna na studiach i #!$%@? na wolontariacie za friko. W jakis sposob te doswiadczenie trzeba zdobyc, zwlaszcza jezeli czujesz oddech tysiecy konkurentow.
  • Odpowiedz
@Skyworld: trochę dla mnie tam przewrót w Twoich wypowiedziach jest lekko nienaturalny. Dla mnie tam dwukrotnie padło, że szukała pracy 3 lata, tu dla mnie nie ma miejsca na domysły.
@paramite: wiem jakie są place za granicą i nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma. Jeżeli już się zdecydowała tutaj zostać powinna być świadoma rynku pracy na którym jej przyjdzie pracować i jakie wynagrodzenie będzie mogła uzyskać. To
  • Odpowiedz
@mister_pink: Wszyscy się nabijają z odpowiedzi prezydenta, a fakty są takie, że robią to tylko dlatego że go nie lubię i jest z PO. Przecież słowa krula mają taki sam wydźwięk "chcącemu nie dzieje się krzywda". A poza tym krul mówi w zasadzie to samo, nie odpowiada ci praca, za mało płatna, załóż własną firmę, albo idź tam gdzie więcej płacą, a ten co płaci mniej zniknie z rynku. Więc
  • Odpowiedz
#!$%@? w jego wieku 2 tysiące złotych na miesiąc to była dla mnie kosmiczna suma :D


@oddalenie: Jest coś takiego jak inflacja.

Kwoty minimalnej 5 tys?

Wystarczyło by zmiejszenie składek na zus lub innych podatków.
@oddalenie:
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Na pewno nie truizmu na podobnym poziomie co 'trzeba było się ubezpieczyć' Cimoszewicza. Wyszedł na ulicę, to powinien być przygotowany na wszystko - bycie jowialnym Wujkiem Dobrą Radą w konfrontacji z #!$%@? ludźmi nie wystarczy.
  • Odpowiedz
Na pewno nie truizmu na podobnym poziomie co 'trzeba było się ubezpieczyć' Cimoszewicza

@hidd3n13: Za to trzymanie się rozsądku chciałem na niego głosować, ale zrezygnował. Wolę by włodarze trzymali się rozsądku, niż rozdawali pieniądze podatników.
  • Odpowiedz
@StefaniukBatory: Robią tak, bo porównanie do Hiszpanii czy Grecji już by średnio pasowało do teorii. To i tak dobrze, że Szwajcarii i Norwegii nie wywlekają ;)

No i chciałbym widzieć tego rodowitego anglika co to tyra na przysłowiowym zmywaku i sobie chwali jak to ma dobrze i ile może odłożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój przyszły szwagier mieszka w UK, wiedzie mu się dobrze, ma przyzwoity samochód, wziął kredyt na dom. Pracuje zarówno on jak i jego narzeczona. Oboje zarabiają powyżej minimalnej i wbrew wykopowej opinii nie opływają w luksusy. Żyją spokojnie, ale nie śmigają na wczasy 5 razy do roku, nie jeżdżą BMW serii 5 prosto z salonu, ani
  • Odpowiedz