Wpis z mikrobloga

cześć mireczki, obecnie jestem w t-mobile, jako że nie zadowala mnie jakość ich usług, ponieważ płacąc 60zł / miesiąc w MIXie nie mam darmowych rozmów, nie mam darmowych smsów ani darmowego internetu, a w zamian za to drogie pakiety internetowe, smsowe oraz na rozmowy, w związku z czym zamierzam przejść do jakiejś innej korzystnej sieci. Tutaj pojawia się pytanie jaka sieć może mi zaoferować koniecznie w ABONAMENCIE lub w MIXie darmowe rozmowy/sms no i ileś tam internetu (minimum 2GB). Wiem, że na pewno #play ma w ofercie takie usługi, ale może jakaś jeszcze sieć? Dodam również iż chciałbym wziąć ofertę z telefonem, ponieważ obecny mi się zepsuł. Wiadomo, jak brać już jakiś telefon, to porządniejszy, no ale nie mam zamiaru płacić zbyt dużych abonamentów czy zbyt dużych pieniędzy za smartphone'a. Pomożecie mi?

#telefony #tmobile #orange #plus #pomocy #kiciochpyta #siecikomorkowe #komorki #telefon
  • 16
  • Odpowiedz
@albert1337: Jedynie Play i ich formuła 4.0 mi przychodzi do głowy jeśli chcesz abonament. Jeśli chcesz na kartę to polecam mobile viking, kupujesz pakiet za 20 zł na miesiąc i masz za darmo rozmowy i smsy do wszystkich oraz 2gb internetu.
  • Odpowiedz
@albert1337: dlaczego chcesz koniecznie abonament? Jeżeli chodzi o chęć posiadania nowego telefonu to lepiej weź sobie na raty. Sprawdź oferty #mobilevikings i #virginmobile, jeżeli wystarczy Ci pakiet 19 zł to bierz Vikingów, jeżeli nie wyrobisz się z rozmowami to zostań dziewicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@parasolki: Po prostu masz do wykorzystania złotówki które są na koncie do wygadania. 19gr/min. Więc przy doładowaniu za 29zł wychodzi 152 min.
Virgi za 29zł ma wprawdzie nielimitowane połaczenia ale jesli nie gadasz w miesiacu wiecej jak te 152 min duzo lepszy jest vikings bo się te złotówki kumulują no i mozesz je wykorzystac tez na smsy premium, zadzwonic na infolinie np 801, dokupic z nich pakiet neta itd.
  • Odpowiedz