Wpis z mikrobloga

@R4vPL: Idź na pocztę, powiedz, że sprawdzasz status przesyłki i widnieje jako doręczona, a u Ciebie nikt niczego nie odbierał i przesyłki nie ma. Gdzie jest przesyłka i niech pokażą listę gdzie się podpisuje. Zrób tam młyn i żądaj odszkodowania od tego listonosza.
##!$%@?
@marvin7: właśnie nie. Paczka nawet w Warszawie nie była widoczna, nie było "wydano do doręczenia". To nie wina listonosza (poza tym bardzo miła kobieta).
@atc_damian: j/w, mógłbym jedynie teraz udawać przed allbuy że nic nie dostałem.
@viejra: opaska mierząca np tętno, licząca kroki i wysyłająca to do telefonu po bluetooth.
Czyli w skrócie kolejny niepotrzebny gadget ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ewentualnie dobry jako motywacja do chodzenia/biegania
Czy ktoś też tak miał ze Sweden post?


@R4vPL:

Przesylka nie zaczynala sie od R, wiec potraktowali ja jako zwykla nierejestrowana.

W przypadku przesylek nierejestrowanych, gdzie majfrendy zaczely jakis wewnetrzny nr przesylki od literki R, to poczta polska na pewnym etapie zaczela traktowac przesylke jako rejestrowana ;)
@R4vPL: @sylwek2k:
Numer zaczyna się na U, więc jest to przesyłka listowa z dołączoną deklaracją CN22 lub CN23. To nie Poczta Polska zaczęła traktować tę przesyłkę jako rejestrowana, tylko Poczta Szwedzka wyeksportowała dane przesyłki do systemu IPS, dlatego pojawiła się na stronie śledzenia Poczty Polskiej.
@pcela: no to owszem jest, moja strona z resztą stamtąd bierze dane (w zakładce UPU). Chodzi mi o to: "No tracking information is available from SWEDEN" czyli skąd PP ma info z IPS o dacie?
@R4vPL:
Po prostu PP ma dostęp do danych nie udostępnionych publicznie (intranet UPU lub coś w ten deseń), nie wszystko jest w publicznym trackingu.
@R4vPL: o, ja tez czekam na opaskę z allbuy, tylko, ze moja wysłali 27 kwietnia. Bo trackingu bałem sie, ze serio bedzie isc pare miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tu taka niespodzianka, moze do końca tygodnia i do mnie listonosz zapuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)