Wpis z mikrobloga

@Wredna_pomarancza: jadę tramwajem, a że miałam sporo bagażu to sobie siadłam, nie zwracam uwagi na naklejki z inwalidami bo połowa tramwaju jest nimi obklejona, no i jakaś kobita z siatą do mnie z pytaniem czy widzę jaki tutaj jest znak narysowany, sama nie wyglądała na taką na wózku no ale cóż... spytać chyba jej było za trudno, wolała stać jak widać
  • Odpowiedz
@teksansky94: Temat rzeka.Raz dostaje pochwałę że zwolniłem miejsce i honorowy medal harcerza u starszych ludzików...innym razem zjebe albo sapanie-dlaczego ten młody nie ustąpi mi miejsca... Może jest zmęczony/zle się czuje?.Opowiadaj Cumpelo historię :)
  • Odpowiedz
swoją drogą jest tyle sensownych powodów dla których ktoś nie ustępuje miejsca "uprzywilejowanym", że nie wiem dlaczego ten "poszkodowany" ma wydawać o mnie publicznie opinię
  • Odpowiedz
@teksansky94: ej, ale nie bierz tego do siebie, tylko olej i zapomnij. Te stare Flondry znają każda regulacje prawną,przepis jaki im przysługuja bo przeciez są stare i im się należy...za czasy komuny/kolejek itp. Starsi ludzie nie mają szacunku do młodszych i to słychać, widać i czuć :)
  • Odpowiedz
@teksansky94: Ej ale według mnie to są też miejsca dla zwykłych ludzi i po prostu gdy następuje potrzeba w postaci kogoś niepełnosprawnego należy ustąpić. O ustąpienie można najnormalniej w świecie poprosić jeśli ktoś się do tego nie kwapi, ale nie, ludzie muszą na siebie kłapać...
  • Odpowiedz