Wpis z mikrobloga

Lechu potrafił 30 minut walnąć z głowy i nie pomylić niczego. patrz np rocznica powstania czy inne uroczystości.


@houk: jasne. Dlatego możecie porównać tez inne przemówienia prezydenta Komorowskiego, bo przecież nie zawsze czyta on z kartki :)
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: w pierwszym moim poście do was nie przeklnąłem ani nie użyłem obraźliwego zwrotu, dlaczego więc nie odpisaliście? Ja wam odpowiem, bo jesteście szmatami, może nie ty szczylu co Ci płacą 60groszy za wpis na stronce ze śmiesznymi obrazkami, ale Twoi mocodawcy to zwykłe szambo. Niepozdrawiam, do zobaczenia w Dniu Sznura.
  • Odpowiedz
Daj linka, bo nie uwierzę. Minimum 15 minut bez kartki. Ja zawsze widzę tego gościa z kartką, zawsze.


@houk: Oglądaj TVN24 :) Dziś przemawiał obok Kwaśniewskiego - bez kartki. Takich przemówień jest wiele i nie tyczą się tylko Bronisława Komorowskiego, a wielu innych polityków. Kartka to nie jakaś reguła. Już na pewno nie sensacja :)
  • Odpowiedz
Typowe, zamiast linka, oglądaj i miej sprany mózg jak my, podziękuję....


@houk: Oglądaj transmisje z przemówień. My nie prowadzimy archiwum przemówień prezydenta Komorowskiego.
  • Odpowiedz
@wykrner: Mam taką malutką nadzieję że nowy właściciel jak się trochę ogarnie to po takich wypowiedziach Kukiza czy innych wyciągnie wnioski i chociaż minimalnie ogarnie tą stację... Choćby z powodu malejących wpływów, bo tekst Kukiza musiał się przecież jakoś odbić na oglądalności.
  • Odpowiedz
kogoś w tych czasach dziwi polityk czytający z kartki? :)


@FaktyTVN: Tak #!$%@?, mnie dziwi. Przy krótkich wystąpieniach mówi się z niczego, czyli z głowy. Przy ważnych, też krótkich i takich co mają być "naturalne" ma się kartkę, ale do #!$%@? nędzy Z HASŁAMI, z hasłami po to, aby o niczym nie zapomnieć, a nie słowo w słowo...
Weźcie się ogarnijcie.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: A myślałem, że vod i inne to po coś są o ogarnięty człowiek z redakcji pokusi się o nierzucanie słów na wiatr tylko faktycznie zmarnuje te 2 minuty i pomoże wykopkowi, jak widać myliłem się ... Za to wypowiedź Kukiza już z youtube skasowana.
  • Odpowiedz