Wpis z mikrobloga

Mircy, mam pytanie do was. Nie jestem ani za Dudą (bo bezpłciowy i nijaki), ani za Komorem (no kur.. bez przesady). Ale mam dość ośmieszania tego kraju przez takiego karła umysłowego, dość przyzwalania władzy na samowolę legislacyjną. Zastanawiałem się nad oddaniem głosu nieważnego w 2 turze, jeśli przejdą Duda i Komor (tak myślałem przed 1 turą). A teraz sam nie wiem. Może jednak oddać głos na Dudę przeciw Komorowi? Ale to znowu jest głosowanie na "mniejsze zło, aby ten drugi nie wygrał". Biję się z myślami strasznie. Co poradzicie?

#wybory
  • 18
@melekhov: Mam to samo. Niestety nie ma kratki pt. przeciw wszystkim lub żaden z powyższych - bo pewnie taką kratkę bym zaznaczył. Ale z drugiej strony Komorowski tak mnie rozwalił z tymi JOWami, że kusi mnie głos na Dudę, choć to bardzo ciężkie by było.
@melekhov: Wątpię, żeby PiS wygrał, a już na pewno nie na tyle, żeby rządzić samodzielnie. A każdy potencjalny koalicjant PiS, czy to KORWiN, czy ugrupowanie Kukiza, będzie wystarczająco kłopotliwe, żeby PiS nie mógł robić, co będzie mu się podobało.
@melekhov: Bez przesady z tą marionetką Jareczka, media tym ciągle straszą a zauważyłeś, że Jarek już dawno się nie pokazuje w TV ? Myślę, że usunął się w cień bo zrozumiał, że bez niego PiS będzie miało większe poparcie (ludzie bali się głosować na PiS ze względu właśnie na Jareczka oszołoma ale media nadal nim straszą). Co do mniejszego zła zawsze w II turze wyborów będą ludzie którzy znajdą się w