Wpis z mikrobloga

#pytanie #buty #zakupy #trekking

Wersja skrócona: szukam niskich, mocnych butów - jakieś pomysły ?

Wersja dłuższa:

Ponieważ moje ostatnie buty służące do codziennego przemieszczania się po mieście (Ecco Urban Lifestyle), po półtorej roku, w tym także dwóch zimach kończą swój żywot (podeszwa się rozsypuje, w kilku miejscach się rozklejają) przychodzi czas na kolejne zakupy. Pomysł był taki, żeby kupić jakieś buty podejściowe, które powinny charakteryzować się większą wytrzymałością, a przy okazji można by ich użyć także przy okazji wypadu w góry/skały. Po krótkim rozpoznaniu wybrałem Zamberlan Parrot RR, o których słyszałem wiele dobrego. Niestety okazało się, że od ponad roku już ich nie produkują i raczej w moim rozmiarze ich już nie dostanę. Kolejny pomysł to Scarpy Majito. Te jednak odrzuciłem, bo co prawda wyglądają na podejściówki, ale mają bardzo męką podeszwę. I tu moje pomysły się kończą. Ktoś poleci jakieś ciekawe buty, które będą dzielnie znosiły codzienne trudy przed dłuższy okres czasu (wolę wydać więcej i mieć spokój ;) ), będą w miarę standardowo wyglądały, a dodatkowo czasem z dala od miasta się przydadzą ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach