Wpis z mikrobloga

@Dj_Lysol: po prostu uważam ze wiekszymi idiotami są ludzie głosujący za Duda bo "on może coś zmienić". Trzeba mieć #!$%@? mózgowe wychodzące poza skalę żeby w to wierzyć. Juz więcej oleju w głowie mają ci głosujący na Komorowskiego bo oni głosują "jest #!$%@? ale może być gorzej"
@yasmine: Groźny? Nie miało tu być nic groźnego, chciałem tylko pokazać jaką pogardą darzę ludzi, którzy nie chcą niczego zmienić. Broń Boże nie jestem Pisowcem, ale nie zdzierżę już tego więcej. I nie wiesz, czy pluję się przez kabelek czy próbuję coś robić, ale nie oczekuję zrozumienia od różowego, tym bardziej pseudo śmieszka różowego, także wybaczam :)

I módl się, żeby przyszłość narodu przyszłość narodu miała poglądy zbliżone do moich niż
@Dj_Lysol: ja uważam że w drugiej turze można oddać tylko pusty głos i Bronka również nie popieram. Chociaż w tej sytuacji uważam go za mniejsze zło, nie oddam na niego głosu. To jest wybór gorszy niż między dżumą a cholerą.
I nie życzę tak dlatego ze ktoś głosuje na innego niż ja, tylko dlatego ze ktoś głosuje na takiego debila, tępego faszyste i marionetke
@Dj_Lysol: mniejszym złem był kukiz. Po i pis to gospodarczo to samo. Po prostu po nie jest faszystowskie i nie chce karać więzieniem za in vitro. XXI wiek a PiS chce więzienia za in vitro xD
Następujące elementy są najczęściej wymieniane jako integralne części faszyzmu: nacjonalizm, etatyzm,militaryzm, imperializm, totalitaryzm,antykapitalizm, antykomunizm,korporacjonizm, populizm, kolektywizmoraz opozycja do politycznego i ekonomicznego liberalizmu

@Dj_Lysol: którego z tych elementów brakuje PiSowi ze uważasz to za błędne? I czemu odnosisz się do przymiotnika a nie do sensu wypowiedzi?
@angeldelamuerte: Nie jestem za Bronkiem (ba, z bólem serca, ale popieram głosowanie na mniejsze zło w drugiej turze), ale nie oczekuję umiejętności obsługi spoilerów po niebieskim, zwłaszcza po studencie bezroboteistyki.
Tak strzelam, że tylko plujesz przez kabelek, bo widzę codziennie ludzi, którzy rzeczywiście coś robią - i żaden z nich nie wali żałosnych tekstów, podpisując się przy tym własnym nazwiskiem na jakimś nędznym fanpejdżu.
Nie wiem, czemu mi życzysz pracy do
@yasmine: Ciekaw jestem co Ty studiujesz, skoro tak ładnie wyśmiewasz mój kierunek. A ten, z 3 językami obcymi na poziomie zaawansowanym powinno mi się udać coś znaleźć :)

To, że do mnie próbujesz być śmieszkiem i wytykać mi jakieś rzeczy, a nie widzisz, że ten mój wpis został napisany w celu rozpętania gównoburzy (co zresztą się udało) jest samo w sobie dość zastanawiające, ale jak już wspomniałem, nauczyłem się nie wymagać