Wpis z mikrobloga

@angeldelamuerte: Wystarczająco dobry, nie martw się (: . To nie ja jestem przesadnie dojrzała jak na swój wiek - to ty jesteś mentalnie ciut za młody. Żyję w rzeczywistości, w której ludzie mają bekę z takich gimbusów jak ty.
No, dobra gównoburza nie jest zła. Ale zabawniej jest, jak robi to ktoś inteligentny. Ty nie jesteś, choć bardzo mocno w to wierzysz.
I co ja ci wytykam? że robisz z siebie
@yasmine: Ale Ty jesteś żałosna :DD Mówisz, że ja jestem gimbusem, a sama używasz argumentów z fotką :D No po prostu nie wierzę. Ogólnie to robisz dokładnie tak samo, mianowicie uważasz się właśnie za osobę nawet ponad inteligentną, inną, alternatywną, nie to co szara masa. Otóż mylisz się. I ciekaw jestem Twojego wyglądu, ale takie zarozumiałe, pseudoyntelygentne różowe zwykle szału nie robią. I ogólnie beka, że po dwóch postach i wywołaniu
@angeldelamuerte: Zniżam się do twojego poziomu i stosuje się do zasady, że dobra napinka nie jest zła.
Tak, jestem brzydka i głupia, do tego studiuję #!$%@? kierunek. Przejrzałeś mnie.
Nie oceniłam cię jedynie po dwóch postach, tylko po dwóch postach, poście na fejsbuczku i twoim profilu. Chciałam dobrze dla ciebie i uświadomić ci, że prawdopodobnie robisz z siebie pośmiewisko wśród znajomych. A ty już w pierwszym poście mnie atakujesz, bardzo mi