Wpis z mikrobloga

Gdzieś miesiąc temu znajoma spytała się mnie o mój ulubiony zespół. Odpowiedziałem bez zachawania Radiohead, mimo tego, że gdy kiedyś byłem fanboyem i katowałem ich 24/7, tak gdzieś odkąd wyszło TKOL, to nasza namiętność niemalże zanikła. Znajoma chciała, żebym podał jakiś mój ulubiony kawałek. Ale nie da się wybrać jednego ulubionego!

I tak jakoś zacząłem wracać do albumów, które kiedyś znałem od A do Z (łącznie ze wszystkimi b-side'ami, epkami, bootlegami itd). I wróciły te wszystkie dobre wspomnienia, włącznie z tym jak w wieku 12 lat zostałem modem forum o Radiohead na NK xD. Bez wątpienia Radiohead to mój zespół nr 1, na całe życie. Mogą być wzloty i upadki, ale wieź trwalsza niż najtrwalsze małżeństwa, ciągle gdzieś tam będzie. Pierwsza miłość nigdy nie rdzewieje. Kid A nigdy nie zerdzewieje. A nawet szlachetnieje z czasem.

To tyle, chciałem się tym z Wami podzielić. Takie typowe #nobodykiers

#radiohead #maciejbo1zakonsoleta
m.....1 - Gdzieś miesiąc temu znajoma spytała się mnie o mój ulubiony zespół. Odpowie...
  • 20
@maciejbo1: cumplu jakbym czytał post o sobie, RH odkryłem stosunkowo niedawno, bo w 2009r. i maniaczyłem przez większość czasu (na last.fm RH ponad 9500 odtworzeń, a kolejny zespół 2350), znałem każdy utwrów, każdy b-side na pamięć. I właśnie od wydania TKOLu coś pękło, tak jak się jarałem Live From Basement z In Rainbows, z 50 wyświetleń na jutubie (całego koncertu ofc!) na pewno jest ode mnie, tak wersję TKOLowską chyba na
@pizzabhoy: Radiohead łączy ludzi. Podobno od marca mają grzebać nad czymś w studiu. Zapewne będzie to elektronika w stylu TKOL czy solowego Thoma.
Oby zagrali na żywo w Europie. Będzie trzeba się wybrać