Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki, od jakiegoś czasu jestem zatrudniony na stanowisku, które totalnie nie jest związane z moim wykształceniem. W wolnych chwilach zapoznaję się z podstawami programowania w Javie/na Androida i chciałbym załapać się do jakiejś pracy by móc dalej zdobywać doświadczenie i w końcu zatrudnić się jako programista. Wiadomo, że nikt nie zatrudni laika, dlatego myślę o jakimś zdalnym stażu (wykonywanym po godzinach obecnej pracy). Myślicie, że to dobra ścieżka? Macie jakieś podobne doświadczenia?

#pracbaza #praca #androiddev #android
  • 5
Nie musi być na Google Play, ale miłoby było gdyby zaakceptowali. Do tego spróbuj na elance.com freelancer.com peopleperhour.co.uk. Jak chcesz to mozemy razem zrobic jaki projekt, Ty kod, ja grafika.
@piottrek: @Photanix: aktualnie próbuję wymodzić aplikację wykorzystującą rzeczywistość rozszerzoną (Vuforia SDK) do wyświetlania klawiatury zamiast markera na jakiejś powierzchni. Osoba postronna widziałaby tylko, jak ktoś przesuwa palcem np. po drzwiach, następnie dane wysyłane byłyby za pomocą Bluetooth LE do sterownika (Arduino), który otwierałby dostęp do pomieszczenia.
Czy realizacja takiego projektu zwiększyłaby moje szanse?