Wpis z mikrobloga

@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: A teraz powiedz mi, jak wiedza z ekonomii Reagana nabyta w latach 20/30tych miała się do realiów lat 80tych skoro nie praktykował. Oficjalna wiedza poparta papierem nie świadczy o umiejętnościach mądrego jej wykorzystania a to jest ważniejsze od dyplomów.
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: Nie wiem czy wiesz... Ale studia w Polsce się mooooocno zdeprecjonowały... Ja z resztą nie jestem zwolennikiem uznawania kompetencji politycznych poprzez dyplom. Uważam ze dyplom w niektórych dziedzinach świadczy tylko o umiejętności.zapamiętywania
@jarezz: kukiz spedzil życie chlejac wode w Jarocinie. Ja rozumiem że można romantycznie plakac o patriotyzmie ale on nie ma żadnego doświadczenia politycznego, salonowego, żadnego. nie ma pojecia o konstytucji, o legislacji. nie widzę go. Reagan był wyksztalcony, mial praktyczna wizje. Kukiz ma postulat i hasla.. Ale zobaczymy, może zaskoczy:)
@jarezz: Nikt tutaj nie mówi, że Kukiz byłby złym Prezydentem na podstawie tego, że jest piosenkarzem, tylko na podstawie głoszonych przez niego postulatów, a właściwie jednego, który byłby tragiczny w skutkach.