Wpis z mikrobloga

#ps4 #pes2015
PES 2015 mam od premiery, ale malo gram. No i tak wczoraj sobie zagralem. W porownaniu do dema fify 15, grywalnosc, animacje, praca kamery, robienie przez zawodnikow tego co chce, miod z gry jest po stronie pes2015. Ale co mnie wkurzylo wczoraj. Jest tam taki tryb myclub. Cos jak w fifie UT. No i gram w ostaniej pewnie mozliwej lidze. Z zawodnikow moze 2 kojarze. Zagralem dwa mecze online, Jak ja mam wygrac jak mi wyszukuje gosci ze skladami z realu albo barcelony? Oczywiscie nie wyszukuje przeciwnikow z podobnym skladem, a jak ustawie filtrowanie to w ogole nikogo nie znajduje do gry.Ja #!$%@?... Pay and win. Wkurza mnie takie cos, ze za realna kase mozna skompletowac zajebisty sklad i klepac takich casuali jak ja. Fifa mi sie nie podoba z uwagi na prace kamery, na to, ze na boisku nie dzieje sie to co chce, nie da sie podac dokladnie tam gdzie chce(moze jakbym te asysty powylaczal to byloby lepiej), ale gwozdziem jest to, ze fifa dla mnie wyglada bardzo nienaturalnie. Ale chyba sie przemoge w tym roku ... W fifie niby nawet ogorki ze skladem cracovi moga wygrac z realem, ale przynajmniej wyszukaloby mi przeciwnikow o podobnym skladzie i lidze co ja. Zaraz odpale fife 14
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@desygnat: tak w demo,
A zawsze dla mnie PES był o wiele lepszy niż FIFA ale ostatnie dwa wydania były wg mnie beznadziejne i przesiadłem się na fife. A gra w PES 2015 to była katorga dla mnie grało się gorzej niż w pesa 5
  • Odpowiedz