Wpis z mikrobloga

Hej Mirki mam pytanie do kogoś, kto może mi obiektywnie strzała w dziąsło, bo u mnie niestety myślenie znów padło.

Wygląda to tak, że byłem z #rozowypasek przez ponad 2 lata. Zaczęło się od przyjaźni, przez ten czas świetnie się dogadywaliśmy. W pewnym momencie, a dokładnie 3 miesiące temu stwierdziła, że nagle jej uczucia się zmieniły i kocha mnie jak przyjaciela. Strasznie mnie to męczyło i faktycznie próbowałem tą przyjaźń cągnąć przez prawie dwa miesiące, ale nie dałem rady. Musiałem zerwać kontakt, bo inaczej nigdy bym nie ruszył ze swoim życiem dalej.

Wszystko było dobrze, byłem pewny siebie, że jestem na dobrej drodze do tego żeby mieć spokój i pogodziłem się ( a przynajmniej tak mi się wydawało) z tym, że czasem po prostu nie wszystko wychodzi tak jakbyśmy chcieli.
Dziś znów napisała mi wiadomość co u mnie, że tęskni, że może się spotkamy, a ja niestety odpisałem. Przy tym popełniłem straszną głupotę, sprawdziłem jej profil na facebooku i wszystko nagle wróciło. Serce mocniej zabiło, cały się roztrzęsłem i znów przychodzi mi do głowy żeby próbować się "przyjaźnić". To na prawdę świetna dziewczyna i mam ochotę znów wyjśc gdzieś z nią czy po prostu spotkać się i pogadać.

Powiedzcie mi czy to ma jakikolwiek sens? Kurde wiem że #problemzdupy , ale nie chcę się znów wpakować w gównianą sytuację. :/
  • 11
laska z typowym borderline


@bslawek: kojarzę co to borderline, ale, jakieś charakterystyczne objawy laski z tym, tak w skrócie?
jeśli ci się oczywiście chce..
@bslawek: Może faktycznie coś jest na rzeczy, bo czasem było trochę trudno z nią wytrzymać, ale z drugiej strony przez większość czasu było w porządku. A może po prostu mam już wyprany mózg tak jak pisze w artykule, bo nagle znów przestałem myśleć o wszystkich jej wadach :/
@bamsebjorn: Skoro po tym jak ci powiedziała, że kocha jak przyjaciela to nie łudź się. Prawdopodobnie teraz jej sie nudzi, nie ma wokół niej jakiegoś stulejrza który by dawał jej atencje. Życzę wszystkiego dobrego, ale uwierz że prędzej czy później znowu da ci kopa.