Wpis z mikrobloga


Mirabelki, Mireczki. Wzmocnijcie plusikami. Od dzisiaj wieczorem siedzę w komisji wyborczej w Manchesterze i zapowiada się, że posiedzę tam aż do poniedziałku rano. Okazało się, że komisja w konsulacie w Manchesterze będzie miała do policzenia najwyższą liczbę głosów ze wszystkich komisji poza granicami Polski - ponad 6600. Z czego około 3,5k głosów to głosy korespondencyjne z którymi jest największy cyrk.
Tak więc wzmocnijcie współMireczka, aby przetrwał ten weekend.
  • 13
@Ja-qb: Jak będą dopisywali plusy na Krzesłowca to dokumentuj to. Ja jednak już wiem że wygra prawilny kandydat. Ten którego brytyjski odpowiednik ustąpił ze stanowiska szefa partii po przegranych wyborach. Czy nie uważasz że wyborcy z krajów nowej emigracji są w jakiś sposób niewygodni dla obecnej władzy?
@pivo14: Zależy który UKIP masz na myśli :) Ja jestem od Wilka, a trzej MZ których ogarnąłem są kolejno od: Wilka, Korwina i Kukiza. Skąd są inni członkowie komisji - nie wiem. Nie ma takich informacji na stronie konsulatu, a ja (jeszcze) nie pytałem.
@miecz_Pana: na razie tylko jedno spotkanie mielismy. Dzis o 18 zaczyna sie kolejne, moze wtedy nam powiedza. Natomiast ja juz mam swoje wytyczne i najwyzej bede musial spacyfikowac komisje przy pomocy Mezow Zaufania :>
@miecz_Pana: chyba, ze to z twojej strony to nie byly #heheszki i serio sie pytasz :) Glosy korespondencyjne bez oswiadczenia, z niepodpisanym oswiadczeniem, bez koperty z karta do glosowania lub z otwarta koperta na karte do glosowania nie istnieja (nie sa niewazne, po prostu traktowane jako nieistniejace, choc liczone i uwzgledniane w protokole). Glosy niewazne to te: bez krzyzyka, lub z wiecej niz jednym krzyzykiem.