Wpis z mikrobloga

@rucin: po grze na msi to można by zmienić całą piątkę, zawiedli strasznie wszyscy po kolei i nie że zostali ograni przez innych tylko po prostu #!$%@? grali, żeby pokazali to co na iem albo w playoffach i #!$%@? to ok, ale oni nawet tyle nie zagrali. I po "głębszej" analizie Lustboy też #!$%@? grał, tak to roamował a teraz praktycznie bezużyteczny razem z Santorinem
@I_remember_You: nie wiem czemu tyle osób się dziwi ich słabą grą. na lcsach grają ze słabymi teamami, iem też nie był jakiś wymagający patrząc na ich drogę jaką musieli przejść żeby wygrać (bo nawet nie zagrali z GET)...
wywalanie całej piątki to zły pomysł, bo mimo tego, że cały team grał piach, to jednak głównie zawinili Dyrus i Santorin. jak już kogoś wywalać to ich dwóch + wildturtla.
@ArteQx: nie mówię żeby wywalać całą piątkę, tylko że tak zagrali że zasługują na wymianę. Na IEM może nie grali z GET, ale za to wygrali z CJ Entus. Ja nie liczyłem na to że wygrają msi, ale tutaj było zero jakiejkolwiek formy. Kiła i mogiła. Santorin na tym turnieju nie istniał, Lustboy też nic nie robił, a Dyrus jak zwykle miał camping u siebie tyle że tym razem trochę większy.