Wpis z mikrobloga

Tak się tylko zastanawiam, czym to dziecko zasłużyło sobie na "wspomaganie" aż do 18 roku życia ? Dla czego nie wspiera dzieci , których rodzice zginęli w tragicznych okolicznościach np. podczas gdy wykonywali swoją pracę aby utrzymać rodzinę, wydobywając węgiel dla naszych rodaków itp.
Więc wychodzi na to że, aby zapewnić rodzinie byt i wsparcie po mojej śmierci, za życia muszę stać się kibicem jakiegoś IV ligowego klubu, i zginąć w zamieszkach z rąk Policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wpis Pana Stonogi na FB
#stonoga
Wo0cash - Tak się tylko zastanawiam, czym to dziecko zasłużyło sobie na "wspomaganie"...

źródło: comment_wUpzK9btq6rP3wxyRJW1VquO3SrOtBva.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pitus_bajtus: Myślę że, nawet gdyby to dziecko miało wyjść na ludzi, będzie to utrudnione przez towarzystwo, zapewne cały czas będą wracać do tego wydarzenia i wmawiać jakim to Ojciec był bohaterem, a Policja to zwyczajni mordercy poza prawem.
  • Odpowiedz
@burgundu: Myślę że ludzie o dobrym sercu, to Ci którzy robią wiele dla innych, nie chwaląc się tym w mediach.Mieć dobre serce dla atencji, to chyba trochę mija się z celem...( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mniej jednak nie mówię też że gest pana Stonogi jest zły, w końcu jak to już ktoś zaznaczył wyżej, jego pieniądze, jego target pomocy :)
  • Odpowiedz
@Wo0cash: Bo mamy wolny rynek, kazdy wspiera tego i pomaga komu chce, dobrowolnie rozporzadzajac wlasnym majatkiem. Sam idz do roboty, a nie patrzysz komus do kieszeni, decydujesz na co ma wydawac kase i krzyczysz "daj!".
  • Odpowiedz
Dla czego nie wspiera dzieci , których rodzice zginęli w tragicznych okolicznościach np. podczas gdy wykonywali swoją pracę aby utrzymać rodzinę, wydobywając węgiel dla naszych rodaków itp.


@Wo0cash: widocznie nie chce, nie rozumiem gdzie tu zagwozdka ;)
  • Odpowiedz