Wpis z mikrobloga

#vilgeezwiedzajaponie #japonia #podroze #podrozujzwykopem #ulrop #azja

Po raz drugi w życiu postanowiłem wybrać się do Japoni. Tym razem na dwa tygodnie wiec mam więcej czasu. Od zawsze Japonia pociągala mnie swoim urokiem, tajemniczościa no i kobietami :). Swoją podróż zacząłem lotem z Aberdeen do Londynu, następnie do Bratysławy tam przesiadka na autobus do Wiednia. Następnie lot do Amsterdamu i do Fukuoki. Wreszcie tam lot do Osaki :). Podróż skomplikowana bo tania.. No ale i fajnie. Noc w Wiedniu z CouchSurfingu, w Osace mały hotel które zdjęcie załącze później. Na pierwszy ogień idzie Dotombori, największa handlowa dzielnica osaki i nocnych klubów. Ludzi mnóstwo, tysiące o każdej porze...
vilgee - #vilgeezwiedzajaponie #japonia #podroze #podrozujzwykopem #ulrop #azja 

Po ...

źródło: comment_BmEuimfXZZdfbqd3EDA0zG5PH4eqcDJL.jpg

Pobierz
  • 18
@Crypton3: loty - 1000 zł, Japan Rail coś ok. 1400 zł na dwa tygodnie z można korzystać z każdych pociągów JR, busów JR. Noclegi załatwiać głównie poprzez CouchSurfing co zaoszczedzi koszty, jak nie ma możliwości to np nocleg w hotelu kapsulowym koszt 60-80*zl albo mały hotel koszt 40 zł za dwie noce