Wpis z mikrobloga

Mirasy znajdę w #warszawa siłownię gdzie zapłacę za karnet miesięczny maksymalnie 100zł (może być jakaś opcja, że wchodzić mogę tylko wieczorami)? Ponadto spoko by było gdyby akceptowała ona też wejściówkę z kartą Be Active.
#silownia
  • 25
  • Odpowiedz
@sniegi: Jest mcfit na nowym świecie, tam płacisz 89 miesięcznie (aktywacja jednorazowo chyba też 89), całodobowa, multum sprzętu i największy atut - mcdonald pod na zbilansowane posiłki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sniegi: mam karnet do my fitness na woli. Kupilam go w przedsprzedazy za 79 zl.. Umowa do lutego. Moge go odprzedac.. Tzn przepisac na kogos bo pracuje po 12h i nie mam czasu na silke
  • Odpowiedz
@keep_calm_and: Chyba nic, chodzę tam już pół roku i jestem zadowolony generalnie . Podpisuje się umowę na 9 miesięcy płaci się 89 miesięcznie + aktywacja jednorazowo za kartę 89 - wychodzi to stówka miesięcznie.
  • Odpowiedz
@keep_calm_and: nie promo, na stałe takie coś. Jeszcze raz napiszę - bez limitu wejść. Największy minus to ten mcdonald pod, bo wychodzisz z siłki i kusi aby wszamać jednego cziza lub osiem ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak więc to siłownia dla ludzi o silnej woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@keep_calm_and : powstała niedawno, więc może przez jakiś czas zbierają klientów.
Co do cen to nie wiedziałem, że jest tak tanio. Aż się może zainteresuje.
@sniegi: duuuużo siłowni ma umowy niestety.
@kamilch78: akceptują multisporta? bo może to mi się bardziej opłaci niż sama siłownia i to z umową.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Nie akceptują nic. Umowę trza podpisać i bulić cebuliony
@sniegi: 9 miesięcy to minimum aby zrobić bica którym będzie można komuś #!$%@?ć ( ͡º ͜ʖ͡º) Brak sauny to istotny minus w mc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamilch78: To niedobrze. Zwlaszcza, że nie wiem co będę robił za 9mcy :<
Jesteś z tych okolic? Niedaleko jest też Power House, który chyba akceptuje rozne karty. Byłeś tam, albo w jakiejś innej niedaleko?
  • Odpowiedz
@kamilch78: a są tam jacyś trenerzy, którzy chociaż na początku powiedzą 3 słowa i doradzą jak ćwiczyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jedyna moja aktywność fizyczna to bieganie po 20 kilosów, z siłownią nie miałem styczności i nie wiedziałbym jak się za to zabrać xD
  • Odpowiedz
@sniegi: Hmmm chyba kilku jest pracowników którzy mogliby pomóc na początku (ale chyba tylko baby z nich korzystają), ale to nie ten typ siłowni. Z moich obserwacji wynika ,że tam przychodzi dużo zewnętrznych trenerów - takich freelancerów, których zamawiają sobie ćwiczący. Ot taki model biznesowy ma ta siłownia, że konkuruje ceną oszczędzając na trenerach, tak więc jeżeli naprawdę jesteś zielonką to może być problem ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz