Wpis z mikrobloga

@zwany_kazikiem: Polecam zdecydowanie, efekty wgniatają, jest sporo humoru, ciekawe nowe postaci i inne ujęcie "starych". Niektórym może wydać się przytłaczający przez ilość wątków, czy rozmach scen walki, no ale przecież to sequel- ma być więcej, mocniej i z jeszcze większym "#!$%@?ęciem". Baw się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ad1s: Ja też właśnie byłam w Imaxie- organizowali wczoraj maraton: najpierw jedynka, a potem przedpremierowo dwójka. Wyszłam z kina o 2:30 i zaspałam dziś do pracy, ale nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iwarsawgirl: tez bylem na maratonie, prewencyjnie wczoraj powiedzialem ze bede pozniej w robocie skonczylo sie ze po powrocie zabralem sie za ogladanie nowego epa Agentow Tarczy a do roboty przyszedlem wczesniej niz zwyklei teraz zdycham (,)

A co do filmu pierwsza polowa taka srednia ale druga nadrobila. No i faktycznie Wdowa i Scarlettka to uczta dla oczu ()
@janushek: Mi się właśnie Ultron podobał, bo był podobny do Starka, mimo że strasznie się wkurzał na to porównanie, to widać, ze coś tam z jego osobowości wziął. No i propsy dla aktora podkładającego głos za taką robotę, bo chwilami miałam wrażenie, że to Tony gada :)
@Skaje: albo to moja 'wina' bo zbytnio jarałem się komiksowym Ultronem. No ale trzeba przyznać że Spader odwalił kawał dobrej roboty. W sumie Marvel ma to do siebie że świetnie dobiera aktorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)