Wpis z mikrobloga

@Limonene: przychodzisz na wesele, #!$%@? kupe jedzenia, pijesz ile chcesz i świetnie się bawisz, a żałujesz do koperty wrzucić? Średni koszt na jedną osobę to 170-200 zł, zwykła uprzejmość i maniery nakazują by Państwu Młodym choć tyle zwrócić.

#!$%@? przecież to jest poniżej #!$%@? godności by iść na wesele i dać pusta kopertę, ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
@PanG: tak, np znajomy - chodzi i się chwali, że na weselach daje pustą kopertę albo 50zl. Oczywiście po tym newsie zaczął dostawać znacznie mniej zaproszeń, bo nikt nie lubi skner i pazerów.
  • Odpowiedz
kto powiedział, że daję puste koperty? I łaskawie mnie nie obrazaj, bo raczej z siebie robisz wieśniaka.


@Limonene: Skoro nie dajesz pustej koperty, to nie masz co się obrażać. Ale sam fakt postawienia takiego pytania, sugeruję mi, że teraz się tylko wycofujesz że swojego zdania, bo się wstydzisz.
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny: wiem wiem, źle ujęłam pierwszy post ;) chodziło mi o to, że nie trzeba dawać kasy bo można dać prezent, a nie, że nic nie dać. Bo to faktycznie jest chytre i wredne.
@pijanstwo: fakt postawienia tego pytania dowodzi, że nie zrozumiałeś tego, co chciałam powiedzieć, bo ja nie napisałam ze nie daje prezentów na wesela
  • Odpowiedz
chodziło mi o to, że nie trzeba dawać kasy bo można dać prezent, a nie, że nic nie dać. Bo to faktycznie jest chytre i wredne.


@Limonene: #!$%@?, błagam. a jak kogoś nie stać, żeby lekką ręką włożyć do koperty 15-200cbl? albo kupić sensowny prezent? to co? ma nie przychodzić na ślub? pazerne to są te kutafony, którzy zapraszają na ślub cały tabor ludzi, żeby im się tylko zwróciło wesele, bo
  • Odpowiedz
@gjk_: właśnie do koperty dać 100 zł to 'wstyd', dlatego zazwyczaj kupuje prezenty. Mam 20 lat, nie pracuję, wiec nie wypakuję 4-5 stów do koperty, ale za ~150 można kupić zestaw sztućców albo jakieś żelazko.
  • Odpowiedz