Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania #!$%@? wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. Wracam wczoraj wieczorem do domu, a ojciec leży w kącie zapłakany. Pytam się - co jest tato? Kto cie skrzywdził? A on na to, że jutro miał jechać na łowy nad pobliskie jezioro, ale nie mógł nigdzie znaleźć swego ulubionego krzesełka. Zadzwonił już do wszystkich swoich cumpli. Wszyscy go wyśmiali, bo co to za rybak co nie potrafi krzesełka upilnować hehe. Powiedział im, że nie jedzie, bo w dupie ma takich cumpli. Mówię mu: spoko tato, krzesełko się na pewno znajdzie, chodź pooglądamy telewizor. Usiedliśmy na kanapie i włączyliśmy kanał pierwszy Telewizji Polskiej. Poszedłem po kanapki i słyszę z kuchni jęk. Patrzę w ekran a tu kandydat na urząd prezydenta wielce czcigodny Paweł Kukiz rozstawia w ramach protestu skradzione krzesełko wędkarskie mego ojca. Ojciec od tego czasu nie odezwał się słowem ani nic nie jadł. Czy naprawdę chcecie takiego prezydenta?

#kukiz #pasta
JednookiKotCezar - Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania #!$%@? wędkami naj...

źródło: comment_YWb87jzv5jZRL4NkfL2fwrzXc4gwfxUB.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach