Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@piastun: @neosan: @Kirkain: Jak już zaruchacie, w tej konkretnej pozycji, to wróćcie i przeproście. Panna nie dość, że mało stabilna, będzie miała problem z równowagą, do tego samo krzesło w takim wykonaniu tylko będzie powodowało jej nieprzyjemny ból, to jeszcze tak ściśnięta cipka nie jest zbyt przyjemna do penetracji. Co innego, gdyby była w lekkim rozkroku, oparta o krzesło, albo chociaż miała wolne (kajdankami mogą być spięte) ręce.

Z
@jakno: LOL :D nie pisałem o tej sytuacji na zdjęciu (z krzesłem), tylko po prostu o pozycji na stojąco od tyłu, niekoniecznie z kobietą tak pochyloną. Robiłem to tak nie raz i bardzo polecam. Nie wylewaj swojej frustracji na randomowych wykopków ;) Nie wiem po co takie słowne ataki, serio. Pozdrawiam
@jakno: 2/10 bo odpisuję, pozwól, że będę Twoim przewodnikiem.. po pierwsze i najważniejsze to tag chory #!$%@? więc jakakolwiek analiza tego czy jest jej przyjemnie i komfortowo nie ma po prostu sensu z założenia, nie przyszło Ci do głowy, że dla ludzi lubiących takie zabawy te rekwizyty o których napisałeś i które widać odgrywają tu kluczową rolę..? nie każdy i nie każda zapala świeczkę po lampce wina po czym idzie do