Wpis z mikrobloga

Wczorajsza #debata to jedna wielka załamka.
W zasadzie to wytrzymałem tylko pierwsze pytanie.

I na kogo, ja korporacyjny leming, z CHF na plecach mam teraz głosować ?

Miałem nadzieję że choć jeden kandydat będzie próbować odpowiadać na pytanie z perspektywy "jestem prezydentem i mam takie uprawnienia jak prezydent" więc to a to mogę i to a to zrobię.

Zamiast tego otrzymaliśmy 10 odpowiedzi w stylu "Polska polityka zagraniczna ma wyglądać tak jak ja sobie to wymarzyłem" i ni #!$%@? że jako prezydent nawet 1 % z tego nie jestem w stanie zrealizować, bo uprawnienia mam do przypinania proporczyków i strojenia ładnych min.

Każdy z kandydatów (nawet Ci określający się mianem anty-systemowych) to zwykli populiści.
Mówią że chcą dialogu ze społeczeństwem, że chcą przywrócić państwo obywatelom, a już na wstępie, w samej kampanii traktują wyborców jak stado bezmózgich baranów, które łykną wszystko jak "sławne" młode pelikany.

Żenadia.

Miałem proste postanowienia, jeżeli choć jeden kandydat będzie odpowiadał na pytania przez pryzmat obowiązków i uprawnień jakie faktycznie ma prezydent, niezależnie od programu jaki przedstawia (pozdrawiam naiwniaków wierzących w program), ma mój głos. I co ? Ni #!$%@?.. każdy tak samo, jak katarynka wyborcza.

PS. Bronka nie było, ale to żadna strata dla tej debaty... jego obecność co najwyżej podtrzymała by jej żałosny poziom.

#braun #duda #jarubas #komorowski #kowin #kowalki #kukis #ogorek #palikot #tanajno #wilk wam dziękuję, mój mały lemingowy, korporacyjny rozum podpowiada mi że wszyscy jesteście z jednej parafii... sorry w tych wyborach mój głos kolejny raz powędruje do króla Juliana. #polityka
  • 6
@maniac83:
1. Jak sam twierdzisz nie obejrzałeś całej debaty a padały tam zapewnienia, czy może lepiej nazwać je obiecankami., fakt zaczęło się populizmami i pustymi sloganami , ale potem było nieco lepiej.
2. Sam sobie wziąłeś CHF na plecy, nie płacz, wiedziałeś o ryzyku zmian kursu - potwierdziłeś to podpisem na umowie,pomijam że przez pierwsze lata zyskałeś tyle że przez następne 10 lat możesz nadpłacać więcej.
3. Dlaczego traktuje się wyborców
zego traktuje się wyborców jak bezmózgich baranów ? Bo takimi właśnie są ! 33% ma wykształcenie średnie i wcale nie oznacza to że są w stanie logicznie podejmować decyzje i znają się na polityce. tylko 18% ma wykształcenie wyższe. Szacuje że rzeczywistych świadomych wyborców jest nie więcej niż 25%-30% - reszty w takim razie jest 70-75% - oczywiste że kandyda


@Afropolon: cześć

1. No właśnie szukałem kandydata który nie będzie zaczynał