Wpis z mikrobloga

@ediz4: Należy do najmądrzejszych. Odrzucenie chrześcijaństwa, to otwarcie się na nowe drogi rozwoju. To odwrócenie wszystkiego tego, co rdzennie chrześcijańskie, czyli to czego nie przejęło od pogaństwa.
@Skogyr: Nie jest żadnym fanatykiem.
Jest za tym, aby nie rezygnować z wartości jakie płyną od ponad 1000 lat z wiary katolickiej, tylko wspomóc budowę nowego Państwa Polskiego na tym fundamencie. Wiara to wolny wybór każdego człowieka i on to szanuje.
Chce sprawić, aby wiara była jednym z symboli nowoczesnego Państwa (p. Węgry), które jednocześnie jest silne, suwerenne ale nie wyrzeka się swoich tradycji i nie boi się o tym mówić.
@NullPointerException: Ja to wszystko pisałem, że lepszy od krula, ale on wszystko postrzega przez pryzmat:

chrześcijaństwa
katolicyzmu
chrześcijaństwa
spisków
masonerii
chrześcijaństwa
krzyży

To jest fanatyk religijny, nie chcę by ktoś taki budował kręgosłup moralny, chrześcijaństwo pokazało, że nic poza ciemnotą, zacofaniem, stosami, religijnym faszyzmem nie ma do zaoferowania. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak religia odziałuje na kulturę. To, że Polacy są nastawieni do życia antytwórczo, pasożytniczo wynika wyłącznie z