Wpis z mikrobloga

Tak jak przewidziałem ta debata to była niestety kwintesencja polskiej polityki w najgorszym wydaniu - czyli jeden wielki i niekończący się festiwal beki. Oglądając na zmianę odczuwałem zażenowanie, a później śmiałem się z kolejnych dziwnych tekstów, ale teraz na chłodno i po przejrzeniu wszystkich memów i wpisów z gorących ogarnia mnie jednak smutek.

Na plus: Marian i Palikot

Neutralnie: Duda, Ogórek, Wilk, Korwin

Na minus: Jarubas, Kukiz

Poza skalą: Tanajno i Braun

#debata #polityka #4konserwy #neuropa
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tmsz: @SirBlake:

Jeśli ktoś celuje w elektorat rzędu 3-4%, silnie antyklerykalny i wierzący, że to biskupi piszą posłom projekty ustaw, doznający ekstazy na sam dźwięk słów "Zachód" czy "Unia Europejska" to być może. Dla całej reszty natomiast pozostanie słabym kabareciarzem.
  • Odpowiedz
Na plus zdecydowanie Kowalski i Korwin.


@Dobre_bo_z_Marcepanem: Korwin momentami czytajacy z kartki nowych ludzi do siebie nie przekonał bo wygladał wtedy na nieprzygotowanego. Kowalski nawet nawet pomimo że cos tam sie pomylił przy budowie zdań ale przynajmniej mówił naturalnie.
  • Odpowiedz
@szurszur: Marian mówił płynnie i naturalnie. Może z raz czy dwa się zaciął bo źle zaczął zdanie, ale w porównaniu z resztą kandydatów i tak wypadł najlepiej. Zdecydowanie lepiej od Kukiza, który cały czas się zacinał i nie mógł jednego poprawnego zdania wypowiedzieć, a nawet lepiej od Korwina, który jak zwykle pieprzył, że wybranie Dudy to III wojna światowa.
  • Odpowiedz