Wpis z mikrobloga

@upierz: Jakbym ja brał 20 zł za każdy install windowsa u kogoś, to śmiało mógłbym rzucać pracę, bo tyle samo bym zarabiał na tym. Tak ciężko Ci poświęcić 15 minut na instalacje systemu u kogoś? ;d
  • Odpowiedz
@upierz: tajne triki powiadasz?
@XAIMEII: przez takich darmowych "informatyków" jak ty potem trzeba robić mega tanio bo "ktoś mi zrobi za darmo" albo "co to za problem napisać stronę internetową, 2000 WAT?!?!? na allegro są strony za 50zł przecież. Złodziej."
  • Odpowiedz
@fstab: Skoro to takie proste to sami mogą to sobie zrobić, czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@XAIMEII: U kogoś ... u kogoś ... u ... każdego znajomego, członka rodziny, członka dalszej rodziny, jeszcze dalszej rodziny, znajomych moich znajomych. Gdybym każdemu miał przeinstalować, to bym mógł śmiało rzucić pracę bo tylko bym windowsy wszystkim przeinstalowywał (za darmo).
  • Odpowiedz
@Fluorekk: Hahah chyba kpisz. Siedzę po pracy, pije browara, czytam wypok. Zamiast tego miałbym za darmo pieprzyć się z wgrywaniem komuś windowsa za free u niego na chacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może ty wpadniesz do mnie umyć garnki, albo zrobisz dla mnie stronę internetową za darmo? Wchodzisz w to?
  • Odpowiedz
@Fluorekk: No właśnie. Ja też jestem żydem, więc wbijaj do mnie dzisiaj, tylko szczotkę do szorowania weź, bo patelnia ostro #!$%@?.

  • Odpowiedz