Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś z Was coś po hurtowej cenie ze sklepu Pandawill.com? Przy każdym produkcie mają podane niższe ceny przy odpowiedniej ilości zamówionego produktu. Jednak po dodaniu 20 produktów do koszyka cena nadal jest standardowa. Ktoś wie co trzeba zrobić aby uzyskać tą niższą cenę?

#pandawill #aliexpress
  • 19
@DooWo: proszę przestań sie juz wypowiadac. Przy produkcie jest napisana cena przy 20 sztukach mniejsza już. Skoro sami to piszą no to coś musi byc na rzeCzy
@mulen: A więc mam z dupy wyciągnąć wiedzę, że tak jest napisane przy produkcie który masz ochotę zamówić. Błagam.... Próbowałeś 21 sztuk ? A może to rabat na następne zakupy bo źle zrozumiałeś ? Daj linka...
@DooWo: ja #!$%@? jak nie umiesz czytac i nic nie zamawiales to sie nie wypowiadaj. Zadalem pytanie do tych co juz tak zamawiali i maja wiedze na ten temat. Przy wiekszosci produktow maja juz nizsze ceny od 10-20 sztuk podane
Przy każdym produkcie mają podane niższe ceny przy odpowiedniej ilości zamówionego produktu. Jednak po dodaniu 20 produktów do koszyka cena nadal jest standardowa. Ktoś wie co trzeba zrobić aby uzyskać tą niższą cenę?


@mulen:

NOSZ #!$%@?. Doczytales, ze sa nizsze ceny, a jednoczesnie nie umiesz doczytac tekstu ktory jest przy tych cenach?
"Notice: the wholesale prices are not including shipping cost, please contact pandawillwholesale@gmail.com with your shipping country for complete quote.
A co to ma do mojego pytania #!$%@??


@mulen:

Wszystko mule. Nie rozumiesz podstaw, a chcesz zajac sie hurtowym sprowadzaniem towaru? Zle to wrozy.

To znaczy, ze takiego zamowienia nie robisz sam na stronie, tylko obsluga pandy go przygotowywuje dla ciebie.
@sylwek2k: Aha, czyli jesteś geniuszem, że z tekstu "cena nie obejmuje ceny wysyłki, skontaktuj się z nami aby ustalić cene wysyłki" wnioskujesz takie informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden z drugim januszem się wypowiadają, a prosiłem ludzi, którzy zamawiali w ten sposób.
Jeden z drugim januszem się wypowiadają, a prosiłem ludzi, którzy zamawiali w ten sposób.


@mulen:

Januszu Biznesu (tak, to TY nim jestes). Nie ogarniasz podstaw, a zabierasz sie za cos, o czym nie masz pojecia.

a angielski znasz?


@mulen:

TY go nie znasz.

cena wysyłki mnie nie obchodzi


@mulen:

Swietnie. I co w zwiazku z tym?

Qrde, serio, zajmij sie czyms, na czym sie znasz... na pisaniu komentarzy po
@sylwek2k: Człowieku, proszę przestań już. Spytałem tylko, w którym momencie zmienia się cena na tą prawidłową, kogoś kto już wykonywał takie zamówienia. A Ty mi tu teksty o wysyłce wklejasz. Rozumiem każde słowo, które jest tam napisane, wyjdź.